Танкісти ЗСУ почали використовувати ПЗРК Mistral

ВІЙНА
30.05.2022, 15:29
Танкісти ЗСУ почали використовувати ПЗРК Mistral

Танкісти ЗСУ почали використовувати іноземну зброю для прикриття з повітря

ЗСУ активно використовують іноземне озброєння у війні з московією, зокрема переносні зенітно-ракетні комплекси Mistral, повідомляє Мілітарний.

Фото тренувань військових оприлюднила 3 окрема танкова бригада ЗСУ. Про наміри передачі Україні ПЗРК Mistral раніше повідомляла Норвегія.

У квітні Норвегія ухвалила рішення направити Україні близько 100 комплексів. Щоправда, з повідомлення не зрозуміло, чи мова йде саме про кількість пускових установок, чи це загальне число переданих зенітних ракет разом з пусковими установками.

Після отримання переносних зенітно-ракетних комплексів Mistral у Збройних Силах України почали створювати вогневі мобільних групи протиповітряної оборони.

Mistral – переносний зенітно-ракетний комплекс, що призначений для ураження цілей на малих висотах типу гелікоптер та літак. ПЗРК включає ракету в герметичному транспортно – пусковому контейнері, триногу з прицільними пристосуваннями, систему «свій-чужий» і джерело живлення.

Зенітні керовані ракети ближнього радіуса дії оснащені інфрачервоною головкою самонаведення, що дозволяє уражати повітряні цілі з тепловою сигнатурою. Під час розробки до ракети пред’являлися такі вимоги: єдина ракета для всіх варіантів, незалежність від способу запуску і мінімум технічного обслуговування. Цей комплекс активно поставляється на експорт та у різних модифікацій знаходиться на озброєнні сухопутних військ та флотів 25 держав.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Ті, хто вимагає від України припинити опір і сісти за стіл перемовин з росією, мусять замовкнути. Ціна миру для нас рівнозначна смерті.
12.11.2023, 12:54
Опінії
Нині ми потребуємо національної згуртованості більше, ніж колись. Україна потребує для фронту своїх захисників!
30.10.2023, 21:21
Війна
Валерій Залужний у вівторок ввечері оприлюднив відео запуску ракет ATACMS.
18.10.2023, 06:35
Війна
На Східному фронті понад 9 років вирує пекло війни, наші захисники дають гідну відсіч загарбникам. Днями спалили 2 танкові роти ворога.
07.10.2023, 21:45
Блоги
Фронтова військова частина під час війни судиться з правоохоронцями та намагається в судовому порядку примусити їх виконувати свою роботу
16.09.2023, 12:35
Війна
«Ваша довіра – наша сила», – гасло, із яким українські воїни-десантники йдуть у бій проти загарбників, чия техніка гарно палає на сонці.
07.09.2023, 20:28