Таємниці Великої піраміди Гізи

СВІТ
24.04.2023, 15:46
Таємниці Великої піраміди Гізи

Попри всі дослідження структури, піраміда залишається певною мірою таємницею.

Вчені виявили існування таємної кімнати у Великій піраміді Гізи.

Велика піраміда, яка колись була найвищою рукотворною спорудою на Землі, тисячоліттями захоплювала вчених, вчених і дослідників.

Попри всі дослідження структури, піраміда залишається певною мірою таємницею.

Ця нещодавно відкрита камера є ще одним шматочком цієї таємниці. Шар, який вчені намагаються зняти за допомогою детектування мюонів космічних променів. Вони висвітлюють цю таємну кімнату у Великій піраміді в статті 2023 року, опублікованій в журналі Nature, де міжнародна команда дослідників розкриває про неї більше деталей.

За словами дослідників, ширина коридору становить приблизно шість футів, і він розташований прямо над головним входом північної сторони піраміди. Наявність цієї таємничої таємної кімнати у Великій піраміді вперше було виявлено у 2016 і 2017 роках.

Незрозуміло, якою саме була мета цього коридору.

Однак це не єдина таємна кімната, прихована у Великій піраміді Гізи. Дослідники також виявили те, що вони назвали «Велика порожнеча», величезний порожній простір усередині піраміди.

Дослідники вважають, що цей коридор і, можливо, навіть «Велика порожнеча» були створені першими будівельниками піраміди, щоб допомогти розподілити вагу конструкції та запобігти її обвалу.

Дослідники кажуть, що таємна кімната, яку вони виявили у Великій піраміді, швидше за все, була спеціальним проектом.

Місія ScanPyramids, яка стоїть за найбільшими відкриттями, пов’язаними з Великою пірамідою, опублікувала відео про різні відкриття, в якому показано, як секретний коридор збігається з північним шевроном, який можна побачити біля входу у Велику піраміду.

Дослідники все ще вважають, що цей коридор міг би бути стабілізуючим коридором через його використання в іншій частині Великої піраміди.

Сподіваємося, що дізнавшись більше про «Велику порожнечу» та цю таємну кімнату, науковці зможуть дізнатися більше про конструкцію споруди.

Також можливо, що коридор веде до іншої кімнати, секретної кімнати, яка може бути повна старожитностей, які розкажуть історикам більше про стародавній Єгипет.

Нам просто доведеться почекати й подивитися, куди нас приведуть докази.


"Історики" стверджують, що Велика піраміда була побудована як монументальна гробниця приблизно у 2560 році до нашої ери, під час правління фараона Хуфу, відомого також як Хеопс.

З офіційною версією "істориків" не погоджується відомий фізик і інженер Джозеф Фаррелл, який розвиває свою сенсаційну теорію про те, що єгипетські піраміди значно старіші та пережили Всесвітній потоп.  Фаррелл зазначає, піраміди були частиною грандіозного військового експерименту зі створення променевої зброї неймовірної руйнівної сили.

Фаррелл стверджує, що гігантський лазер-архітектурний комплекс на плато Гіза - не тільки був застосований в давнину, але і призвів до катастрофічних наслідків для Сонячної системи.

Більш того, використані при побудові бойової машини Гізи принципи палеофізики здатні й сьогодні привести до створення неймовірного по потужності зброї, здатного знищити цілу планету.

вибір редакції
Читайте також:
Блоги
Друга світова війна завершилась раніше, ніж Перша світова.
02.09.2023, 13:33
Кримінал
Куди зник тисячолітній меч «Коваль Людота»?
18.08.2023, 10:07
Життя
Капсула часу під назвою "Склеп Цивілізації" буде відкрита у 8113 році.
18.08.2023, 08:33
Життя
З унікальним різьбленням пов'язана безліч таємниць та інтриг, що оточують це місце.
13.08.2023, 09:15
Світ
Військові орбітальні станції та гармати на орбіті
04.05.2023, 09:35
Війна
Першими душогубки використовували не фашисти, а чекісти
10.04.2023, 11:45