ТЦК і СП не здатні виконувати покладені на них обов'язки

Опінії
30 квітня, 13:36
ТЦК і СП не здатні виконувати покладені на них обов'язки
Фото: Facebook

Коли Зе-влада поганою мітлою винесла всіх старих досвідчених військкомів, заодно й «виплеснула дитя з водою». Система зламалася...

Письменник, блогер, історик-дослідник, журналіст

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Ви знаєте, панове, кажись я відійду від теми ухилянтів і спитаю про інше. Визнаю, сидячи на полігоні, я слабо уявляю що відбувається в тилу, бо в мене зараз все життя — ЗСУ.

А тут випала нагода поспілкуватися зі знайомими — і мені розповіли таке: кілька товаришів, які наразі не служать, пішли до ТЦК оновлювати свої дані. І от там вони простояли у чергах кілька днів по... 4 години, перш ніж їм вдалося пройти процедуру.

Проте, видача військових квитків здійснюється по парі раз на тиждень до (увага!) 13-ї години дня. Тобто воєнник вони отримають в якомусь невизначеному світлому майбутньому; і така ситуація в багатьох містах.

Працівники ТЦК і СП чесно говорять: пропустити таку кількість людей їм банально бракує рук! А в той самий час весь інтернет завалений роликами, де працівники ТЦК ганяються за... ухилянтами.

Мене до біса цікавить, а хіба за ухилянтами ганятися мусить не поліція?

І взагалі, на чорта ганятися за тим хто служити не хоче, якщо люди які не проти, самі приходять до ТЦК оновити дані... і мусять стояти в чергах. Знаєте, якщо я буду випускати на фронт негідних пілотів, і виправдовуватиму себе тим, що вони, мовляв, учитися не хочуть, мене просто знімуть з посади.

Ба більше: мене відправлять на посаду менш відповідальну, і правильно зроблять. Тож, щоби якісно навчати пілотів, ми з колегами придумуємо навчальні вправи, узгоджуємо їх з офіційними програмами, розділяємо складні прийоми на простіші, щоби курсанти їх краще опановували.

Ми вдосконалюємо організацію нашого навчання постійно, а що у цей час ТЦК? Мені очевидно, існують проблеми з організацією обліку призовників, то може треба зайнятися ними, а не перегонами з ухилянтами?

Знаєте, я б і не згадував проблему ухилянтів, якби не бачив очима що армії бракує людей. Техніка не воює сама — потрібні люди, багато людей, а прибуття людей мають забезпечити... ТЦК та СП!

Доречне питання: а вони точно цим зайняті? Маю сумніви.
Читайте також:
Політика
Зе-команда має багаторічний досвід зі створення видовищ для знудженої публіки. Тепер вони перейшли на найвищий міжнародний рівень.
07:10
Політика
Попри розпропаговану Банковою міжнародну підтримку справедливого миру, у Швейцарії виникли суперечності. «Глобальний Південь» проти.
вчора, 21:42
Полтава
Офіс простих рішень з вулиці Банкової множить свої регіональні філії. Чиновники не цураються визнавати, що займаються профанацією.
06 червня, 21:46
Політика
Зе-влада запровадила жорсткі ліміти на споживання електроенергії в усіх регіонах. Обленерго застосовують графіки погодинних відключень.
06 червня, 07:11
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29
Опінії
Коли державою керують блазні, яким байдужий патріотизм та інстинкт самозбереження, чекайте на біду. В Україні біда вже 5-й рік поспіль.
15 травня, 20:36