Тероборона Тернопільщини навчається ліквідовувати російські ДРГ

ВІЙНА
14.07.2022, 08:01
Тероборона Тернопільщини навчається ліквідовувати російські ДРГ

Безпека тилу – один із найважливіших чинників війни, тому у західних областях активно тренують бійців поборювати ворожих диверсантів.

Відповідний фотозвіт із тактичних навчань оприлюднили на Facebook-сторінці 105 окремої бригади Територіальної оборони Тернопільщини, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Головним завданням учасників було здійснити розвідку і спостереження, за короткий час переправитися по воді, дотримуючися правил маскування, пересування та заходів безпеки.

Натомість мета таких занять із тактико-спеціальної підготовки – удосконалити навички щодо виявлення диверсійно-розвідувальної групи ворога у зоні виконання бойових завдань і форсування річки з використанням підручних засобів.

«Тихо прийшли, тихо пішли! Воїни 105 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ провели маневри та за легендою мали виявити й знищити російських диверсантів, які проникли у тил наших військ. Для цього тероборонівці швидко переправилися через водойму, використовуючи мінімальне спорядження, після чого замаскувалися у прибережній зоні та виконали поставлене командуванням завдання», – йдеться у звіті вказаного підрозділу Тероборони Тернопільщини.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що понад два десятки фінських добровольців із лав Збройних Сил України сформували штурмовий загін "Team Wiking" для боротьби з окупантами.

Тероборона Тернопільщини навчається ліквідовувати російські ДРГ_1
Тероборона Тернопільщини навчається ліквідовувати російські ДРГ_3
Тероборона Тернопільщини навчається ліквідовувати російські ДРГ_5
Читайте також:
Опінії
Одного з кращих комбатів ЗСУ знімають з посади за інтерв'ю "Вашингтон пост", де він наголошує на покращенні підготовки мобілізованих солдат
16 березня, 19:32
Війна
Екзистенційна російсько-українська війна на виснаження триватиме до повного знищення живої сили супротивника. Тож або вони нас, або ми їх...
27 лютого, 18:23
Війна
Щодня полтавські авіатори виконують небезпечні та ризиковані бойові завдання безпосередньо на лінії фронту, ліквідуючи окупантів.
07 лютого, 18:12
Війна
Рік тому до складу Збройних Сил України, плече до плеча, згуртовані та незламні стали ті, хто нині нищить ворога на всій протяжності фронту.
01 січня, 17:37
Опінії
Навчити ще один мільйон військовослужбовців неможливо. Бо уже існуючий на папері мільйон толком ніхто не вчить!
08.12.2022, 13:33
Світ
На тлі постійних погроз, які лунають із московського Кремля у бік колективного Заходу, Таллінн і Берлін взялися гартувати своїх солдатів.
04.10.2022, 20:54