Захисники України вгризлися у болотистий ґрунт Волині

ВІЙНА
06.07.2022, 21:14
Захисники України вгризлися у болотистий ґрунт Волині

Білоруським сусідам тепер слід кілька разів поміркувати над тим, чи вартує їхнє вторгнення десятки тисяч смертей власних солдатів-окупантів.

Фотозвіт із західноукраїнських лісів, де на соагресорів уже чекає 100 окрема Волинська бригада, оприлюднила пресслужба на Facebook-сторінці Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Як далося з'ясувати, військовослужбовці спорудили у важкодоступній місцевості цілу систему укріплень (шанці, бліндажі, "секрети", міні поля тощо – прим. ред.), яка дозволить стримати ймовірний наступ армії Республіки Білорусь.

«У жилах наших бійців тече кров вояків Української Повстанчої Армії, які саме у цих лісах воювали за Свободу та Незалежність України. Тому Волинська бригада Сил територіальної оборони ЗСУ буквально вгризлась у землю вздовж своєї частини білоруського кордону глибоко і надовго. Багато праці вкладено у фортифікаційні споруди, які становлять міцну лінію оборони, здатну витримати будь-яку ворожу спробу посягань на нашу землю», – прокоментували ситуацію у пресслужбі ТрО ЗСУ.

Крім того, уточнюється, що особовий склад 100 окремої Волинської бригади контролює ситуацію у зоні своєї відповідальності вздовж білоруського кордону та до можливого спротиву повністю готовий.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати: Київ під надійним захистом.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Провідні західні аналітики переконані у тому, що підрозділи Сил оборони України не мають досвіду для масованої атаки ворога з повітря.
27 березня, 16:52
Війна
Вівцелюбам із бандитсько-терористичного угруповання вірнопідданого путінського піхотинця Рамзана Кафірова "не солодко" на Донбасі.
25 лютого, 17:00
Війна
Столиця з околицями, як і вся Північ України, надійно захищені від потенційного нового нападу окупантів із теренів Білорусі.
09 лютого, 07:58
Війна
Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.
05 лютого, 07:59
Війна
Грізний, вогненний, сталевий молот Перемоги загартовується у руках незламних українських захисників на широкому просторі Східного фронту.
02 лютого, 20:26
Війна
У Збройних силах України з 1 лютого частково змінюють механізм нарахування грошового забезпечення.
31 січня, 18:00