Захисники України вгризлися у болотистий ґрунт Волині

ВІЙНА
06.07.2022, 21:14
Захисники України вгризлися у болотистий ґрунт Волині

Білоруським сусідам тепер слід кілька разів поміркувати над тим, чи вартує їхнє вторгнення десятки тисяч смертей власних солдатів-окупантів.

Фотозвіт із західноукраїнських лісів, де на соагресорів уже чекає 100 окрема Волинська бригада, оприлюднила пресслужба на Facebook-сторінці Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Як далося з'ясувати, військовослужбовці спорудили у важкодоступній місцевості цілу систему укріплень (шанці, бліндажі, "секрети", міні поля тощо – прим. ред.), яка дозволить стримати ймовірний наступ армії Республіки Білорусь.

«У жилах наших бійців тече кров вояків Української Повстанчої Армії, які саме у цих лісах воювали за Свободу та Незалежність України. Тому Волинська бригада Сил територіальної оборони ЗСУ буквально вгризлась у землю вздовж своєї частини білоруського кордону глибоко і надовго. Багато праці вкладено у фортифікаційні споруди, які становлять міцну лінію оборони, здатну витримати будь-яку ворожу спробу посягань на нашу землю», – прокоментували ситуацію у пресслужбі ТрО ЗСУ.

Крім того, уточнюється, що особовий склад 100 окремої Волинської бригади контролює ситуацію у зоні своєї відповідальності вздовж білоруського кордону та до можливого спротиву повністю готовий.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати: Київ під надійним захистом.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Ті, хто вимагає від України припинити опір і сісти за стіл перемовин з росією, мусять замовкнути. Ціна миру для нас рівнозначна смерті.
12.11.2023, 12:54
Опінії
Нині ми потребуємо національної згуртованості більше, ніж колись. Україна потребує для фронту своїх захисників!
30.10.2023, 21:21
Війна
Валерій Залужний у вівторок ввечері оприлюднив відео запуску ракет ATACMS.
18.10.2023, 06:35
Війна
На Східному фронті понад 9 років вирує пекло війни, наші захисники дають гідну відсіч загарбникам. Днями спалили 2 танкові роти ворога.
07.10.2023, 21:45
Блоги
Фронтова військова частина під час війни судиться з правоохоронцями та намагається в судовому порядку примусити їх виконувати свою роботу
16.09.2023, 12:35
Війна
«Ваша довіра – наша сила», – гасло, із яким українські воїни-десантники йдуть у бій проти загарбників, чия техніка гарно палає на сонці.
07.09.2023, 20:28