Захід має поставляти більше зброї, – фінський доброволець із лав ЗСУ

ВІЙНА
12 липня, 18:12
Захід має поставляти більше зброї, – фінський доброволець із лав ЗСУ
Фото: YLE

Агресивну війну розв'язану росією проти волелюбної України можна виграти не автоматом, а виключно ракетами, літаками та артилерією.

Про це в інтерв'ю суспільному мовнику Фінляндії "Yle. TV1" заявив фінський доброволець Інтернаціонального легіону Територіальної оборони України Топі Гугтала.

За його словами, після опанування російським окупаційно-терористичним контингентом 95% Луганської області війна набула нового характеру – жорсткого позиційного бойовища з цілодобовими артилерійськими дуелями.

«У нашому підрозділі більше ніж 10 добровольців із Фінляндії й ми всі вважаємо, що Заходу необхідно поставити все на кін, доки росія не зміцнила поточні позиції й не збільшила кількість своїх танків та гармат. В іншому випадку повернути окуповані території буде складно. Водночас, і це не може не надихати, маю зауважити, що бойовий і моральний дух українців, як і раніше, високий. Єдиний ризик – це недооцінка супротивника. У російській армії багато недосвідчених солдатів, але є й досить кваліфіковані підрозділи, котрі готові й надалі винищувати цю землю з її населенням», – стверджує Топі Гугтала.

Фінський доброволець із лав Інтернаціонального легіону говорить, що приїхав до України воювати за пригноблених і закатованих росіянами людей доброї волі, адже зараз точиться війна за існування демократії та безпечної Європи.

«Коли ми вперше пішли у бій, я побачив на обличчях моїх земляків розгубленість і навіть страх. Ми зрозуміли, що – от вона, справжня війна... Але потім призвичаїлися й обстріли для нас нині буденна справа. Ми з побратимами мріємо про відпустку у Фінляндії, але головна мета цілком зрозуміла. Ми домовилися, що залишимося тут до самої перемоги, нашої спільної з українцями перемоги», – уточнює боєць.

Як вдалося з'ясувати, Топі Гугтала – один із двох десятків фінських добровольців, які воюють в Україні проти росіян, більшість перебувають у складі скандинавського штурмового загону "Team Wiking".

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", відхід Сил оборони України від Лисичанська дозволяє ворожим військам вийти на відстань витягнутої руки до Бахмута, а згодом і Слов'янська.

Загін фінських добровольців ЗСУ на Сході (червень 2022 р.)
Загін фінських добровольців ЗСУ на Сході (червень 2022 р.)
Автор : Денис Ковальов
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Я ношу цей шеврон тому, що він частина моєї військової форми. Це знак бригади в якій я служу.
19 вересня, 15:05
Війна
У вільний від бойових дій час українські захисники наполегливо тренуються відкидати ворогів з укріплених позицій і зачищати місцевість.
06 вересня, 19:09
Війна
Безпека тилу – один із найважливіших чинників війни, тому у західних областях активно тренують бійців поборювати ворожих диверсантів.
14 липня, 08:01
Війна
Попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати.
05 липня, 21:15
Війна
Керівник оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко переконаний, в України виник шанс, якого не було досі.
16 червня, 09:18
Війна
Вітчизняні гармаші, відомі як "боги війни", ні на день не припиняють контрбатарейну дуель із російськими окупантами у Запорізькій області.
31 травня, 07:45