Ескалація з боку Ірану безумовно сприятиме перемозі України

СВІТ
16 січня, 20:26
Ескалація з боку Ірану безумовно сприятиме перемозі України
Фото: Telegram

Вісь зла Пекін-Москва-Тегеран продовжує штовхати світ у нове пекло планетарного конфлікту. У Вашинґтоні намагаються стримано мовчати.

Скажемо відверто, що поточна ескалація, яку ми зараз бачимо з боку Ірану, безумовно піде на користь хоч і непростій, але перемозі України. Час «давати випереджувальні сигнали» про свою силу від обох міжнародних полюсів завершився уже давно.

Тепер «раптові» події дедалі більше нагадують цілком собі повноцінне скатування в ескалацію, на яку з часом доведеться реагувати — хоч не хочеш, то мусиш. Удари по єменським хуситам були вочевидь відповіддю на раптовий напад на Ізраїль.

Теперішнє «оце» від Ірану — відповідь на удари по хуситам. Війна теж базується на законах комунікації, а іноді — на законах гри.

США далі матимуть все менше простору «утримуватись» від більшої ескалації. Бо самі «удари» по їх союзникам перестають бути регіональних масштабів — вони глобалізуються і часом з'являється враження про неабияку приховану координацію між подіями.

Це якраз те, що нам треба. Не той Світ, в якому питання України можна спустити на гальмах бо воно важливе лише Україні, а той Світ, де ми раптом опинились в стані держави з однією з найсильніших армій Європи та навіть зібрані до купи чехи з болгарами не зможуть ніяк нас замінити.

Політичне керівництво США ще зовсім недавно подавало живі ознаки того, що воно прагне відпетляти в деяких аспектах міжнародного конфлікту. Тепер же кожна нова така подія доводить, петляти більше неможливо.

Питання лише в часі та місці, де буде нанесено наступний удар. Звісно, ця подія сьогодні лише ще одна в ланцюжку, але із кожною такою подією, відкат і status quo стає все більш ілюзорно неможливим.

Автор : Ярослав Божко
Читайте також:
Війна
Боротьба української протиповітряної/протиракетної оборони за контроль над небом показує ризики для єврейської держави. Агресор випробовує.
вчора, 19:57
Політика
Мало іноземців знають росію так добре, як досвідчений український розвідник Олександр Литвиненко. Замолоду він навчався у Москві.
вчора, 13:34
Політика
У позаамериканському інформаційному просторі панує шкідлива думка, мовляв, Конґрес хоче припинити підтримку України. Але правда складніша.
16 квітня, 07:01
Політика
Експерт попередив про незворотний процес в Україні
15 квітня, 10:27
Війна
Окупанти можуть спробувати штурмувати Харків
13 квітня, 18:39
Війна
Проблема нового російського наступу на Харків у відсутності у Кремля півмільйона штиків. «Гарматне м'ясо» звісно є, бракує зброї та техніки.
11 квітня, 08:20