Терористи ПВК «Вагнер» більше не братимуть у полон воїнів ЗСУ

ВІЙНА
23.04.2023, 20:56
Терористи ПВК «Вагнер» більше не братимуть у полон воїнів ЗСУ
Фото: Google

Путінський кухар Євгєній Прігожин дав наказ своїм найманцям від сьогодні знищувати українських захисників виключно на полі бою.

Про це повідомили анонімні Telegram-канали, наближені до ватажка російської приватної військової компанії "Вагнер", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Сам Прігожин заявив, що на тижні прослухав якийсь звукозапис, на якому нібито військовослужбовці Сил оборони України обговорюють вбивство пораненого "вагнерівця".

«Я наказав своїм людям надалі не брати бійців ЗСУ у полон. Отже, противника знищуватимуть лише на полі бою. Це наш виклик і вирок тим українцям, які здійснювали позасудові розправи над моїми полоненими людьми», – пригрозив путінський кухар.

Прикметно, але до сьогодні терористи з лав ПВК "Вагнер" не були помічені у доброму і належному ставленні ні до власних товаришів по службі, ні тим паче до українських військовополонених, тому подібні прігожинські заяви слід сприймати як черговий пропагандистський виверт.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що напередодні в африканській Республіці Малі була атакована військова частина із росіянами.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Московити зробили додаткову тактичну групу, яка застосовується для пусків саме балістичних ракет із території росії.
21 лютого, 15:56
Мистецтво
Шедеври світового мистецтва, незаконно привласнені московитами, опиняються за безцінь у приватних колекціях. Українська дипломатія мовчить.
20 лютого, 06:07
Війна
ГУР потопили великий десантний корабель окупантів «Цезар Куніков».
14 лютого, 09:05
Війна
путінські олігархи продовжують відмовлятися від громадянства московії
08 лютого, 15:11
Війна
Лише третина росіян готова розділити моральну відповідальність за вбивства мирних українців.
07 лютого, 16:34
Війна
Схиблений на відновленні СССР кремлівський бункерний дід має цілковиту підтримку росіян. «Глибинний народ» хоче впокорення України.
06 лютого, 08:04