У Малі була атакована військова частина із росіянами

ВІЙНА
22 квітня, 18:24
У Малі була атакована військова частина із росіянами
Фото: Останній Бастіон

Крім місцевих військовослужбовців армії африканської країни на базі розміщувалися російські бойовики із компанії Євгєнія Пригожина.

Яскраві кадри зі знищеної вибухом місцевості неподалік державного кордону Малі та Сенеґалу оприлюднило авторитетний телемовник "France 24", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що військова частина регулярної малійської армії у місті Севаре у регіоні Мопті зазнала спланованого нападу групи ісламських шахідів, які використали саморобний пристрій.

«Ціллю став російський табір і їхні літаки, оскільки бойовики компанії "Вагнер" розташувалися впритул до місцевого аеропорту. Джихадисти оточили частину летовища і здійснили вибух», ​​– прокоментували ситуацію очевидці події.

Стано на цю мить результат атаки поки незрозумілий, але сам процес дуже надихає, бо чим більше "вагнерівців" поляже в африканських пісках, тим менше їх приїде вбивати українців.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що внутрішній конфлікт у Судані набуває регіонального характеру, невдовзі "чорний континент" запалає на повну.

Читайте також:
Політика
Так звана "Військова рада", котра захопила владу у Ніамеї, оголосила про зняття недоторканності з голови французької дипломатичної місії..
31 серпня, 20:22
Кримінал
Причиною вказаного кроку влади Південноафриканської республіки названо... "банальну переповненість тюрем".
12 серпня, 21:12
Світ
Який неприємний сюрприз для кремлівського бункерного щура напередодні відкриття африканського шапіто у Санкт-Петербурзі.
26 липня, 19:57
Економіка
Москва підкупила Каїр чималим ясаком. Тепер найбільша за чисельністю африканська країна перебуває у російській антизахідній коаліції.
10 березня, 21:07
Опінії
Голова казначейства США каже, що путін створив економічні проблеми розпочавши війну
21 січня, 13:25
Життя
Цей далекоглядний проект прийшов до Адама Діме, коли він повернувся додому після кількох років роботи в Європі.
29.12.2022, 15:26