Тікаючи, окупанти лишають по собі сміття і трофеї для ЗСУ, – Дмитро Савченко

ВІЙНА
24.09.2022, 17:27
Тікаючи, окупанти лишають по собі сміття і трофеї для ЗСУ, – Дмитро Савченко

Головний редактор "Останнього Бастіону" і воїн Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" показав звільнену Харківську область.

Як з'ясувалося, в прейскурант розмаїтих Дарів Лісів деокупованої Слобожанщини входять не лише бліді поганки та вовчі ягоди, але й покинуті позиції кацапських артилеристів.

Дух колективної паніки тут надійно вкублився в шпарини соснової кори, а масштаби залишених боєприпасів унаочнюють повну трепанацію логістичної системи окупантів.

"Кабани" 152 мм та "олівці" для БМ-21 захисники України неодмінно повернуть у зворотному напрямі, а тому піщані лунки від вихлопу реактивної арти доведеться поглибити.

Голіть брови русскіє мразі!
Тікаючи, окупанти лишають по собі сміття і трофеї для ЗСУ, – Дмитро Савченко_1
Тікаючи, окупанти лишають по собі сміття і трофеї для ЗСУ, – Дмитро Савченко_3
Тікаючи, окупанти лишають по собі сміття і трофеї для ЗСУ, – Дмитро Савченко_5
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.
09 вересня, 17:37
Війна
Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.
30 серпня, 20:07
Історія
У незайманій лісовій гущавині долини річки Вда поблизу села Стара Жека знайдено комплекс поховань войовничого давньоґерманського племені.
27 серпня, 16:09
Війна
Незламні захисники України цілодобово проходять через справжнісіньке пекло, яке на Заході намагаються свідомо не помічати.
22 серпня, 18:14
Світ
Сумнозвісну "золоту лихоманку" заведено асоціювати виключно із Північною Америкою. Перш за все із Каліфорнією, Аляскою та Юконом...
20 серпня, 20:57