Тікаючи, окупанти лишають по собі сміття і трофеї для ЗСУ, – Дмитро Савченко

ВІЙНА
24 вересня, 17:27
Тікаючи, окупанти лишають по собі сміття і трофеї для ЗСУ, – Дмитро Савченко

Головний редактор "Останнього Бастіону" і воїн Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" показав звільнену Харківську область.

Як з'ясувалося, в прейскурант розмаїтих Дарів Лісів деокупованої Слобожанщини входять не лише бліді поганки та вовчі ягоди, але й покинуті позиції кацапських артилеристів.

Дух колективної паніки тут надійно вкублився в шпарини соснової кори, а масштаби залишених боєприпасів унаочнюють повну трепанацію логістичної системи окупантів.

"Кабани" 152 мм та "олівці" для БМ-21 захисники України неодмінно повернуть у зворотному напрямі, а тому піщані лунки від вихлопу реактивної арти доведеться поглибити.

Голіть брови русскіє мразі!
Тікаючи, окупанти лишають по собі сміття і трофеї для ЗСУ, – Дмитро Савченко_1
Тікаючи, окупанти лишають по собі сміття і трофеї для ЗСУ, – Дмитро Савченко_3
Тікаючи, окупанти лишають по собі сміття і трофеї для ЗСУ, – Дмитро Савченко_5
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Війна
Північна частина Донецької області очищена від присутності російських загарбників, цивільне населення може повернутися до буденних справ.
23 листопада, 18:37
Війна
Російські загарбники стирають прифронтовий Бахмут із лиця Землі, українські захисники вже підготували власні "подарунки" для чужинців.
20 листопада, 20:27
Полтава
У визволених від російських загарбників населених пунктах Правобережжя жителі приходять до тями, наразі багатьом бракує їжі, води та ліків.
19 листопада, 09:03
Кримінал
У звільненому від окупаційно-терористичного контингенту РФ місті Херсон знайдено доказ воєнних злочинів проти мирних українських громадян.
17 листопада, 07:42
Війна
Загроза ворожого вторгнення з Півночі можлива, адже об'єднаний російсько-білоруський окупаційний контингент здійснює мобілізаційні заходи.
16 листопада, 21:25
Війна
Правобережжя Дніпра більше не перебуває під російським триколором, низка населених пунктів зі славетною історією нарешті вільні.
15 листопада, 17:00