Торгівля на крові: екоактивісти Фінляндії проти російського вугілля

СВІТ
13.04.2022, 18:32
Торгівля на крові: екоактивісти Фінляндії проти російського вугілля
Фото: Elokapina

Природозахисники Фінляндської республіки вийшли на протест задля недопущення вивантаження російського вугілля у порту Ганко.

Відповідний фотозвіт із місця події виклали представники радикальної екоорганізації "Elokapina", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Третю добу поспіль кілька десятків активістів здійснюють перекриття залізничних колій у південно-західних районах країни, не дозволяючи вивозити з портових складів енергоресурси для теплоелектростанцій.

«Наша мета і наш заклик до уряду Фінляндії – припинити транзит російського вугілля та відмова від використання будь-якого російського викопного палива: газу, нафти, вугілля. Ми вимагаємо припинити торгівлю на крові, на смертях українців», – повідомили діячі екоруху "Elokapina".

Водночас правоохоронні органи, присутні на протесті, не втручаються у ситуацію і споглядають за блокуванням вантажного залізничного сполучення зі сторони.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", морська торгівля московії з цивілізованим світом на тепер суттєво обмежена.

Читайте також:
Світ
Збирачі чаю у східноафриканській країні вимагають від власників плантацій прибрати машини, які позбавляють їх роботи й заробітку.
15 червня, 17:54
Політика
Приводом протестів стала смерть вагітної 33-річної Дороти у лікарні в Новому Тарзі
14 червня, 15:09
Світ
Протестуючі, серед іншого, вимагають арештувати Нетаньяху, Байдена та путіна
27 березня, 07:43
Світ
Росія не припиняє спроб здійснити державний переворот у Кишиневі, де сьогодні, 28 лютого, відбувся черговий антиурядовий шабаш.
28 лютого, 19:27
Політика
Агенти Кремля таки наважилися зібрати велелюдний мітинг у Кишиневі, серед учасників: люди похилого віку, маргінали та асоціальні елементи.
19 лютого, 17:30
Світ
російський фрегат "Адмірал Горшков" готується вийти з бухти в Кейптауні до Дурбану, для участі в навчаннях з ВМС ПАР та Китаю
16 лютого, 11:19