Торгівля на крові: екоактивісти Фінляндії проти російського вугілля

СВІТ
13 квітня, 18:32
Торгівля на крові: екоактивісти Фінляндії проти російського вугілля
Фото: Elokapina

Природозахисники Фінляндської республіки вийшли на протест задля недопущення вивантаження російського вугілля у порту Ганко.

Відповідний фотозвіт із місця події виклали представники радикальної екоорганізації "Elokapina", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Третю добу поспіль кілька десятків активістів здійснюють перекриття залізничних колій у південно-західних районах країни, не дозволяючи вивозити з портових складів енергоресурси для теплоелектростанцій.

«Наша мета і наш заклик до уряду Фінляндії – припинити транзит російського вугілля та відмова від використання будь-якого російського викопного палива: газу, нафти, вугілля. Ми вимагаємо припинити торгівлю на крові, на смертях українців», – повідомили діячі екоруху "Elokapina".

Водночас правоохоронні органи, присутні на протесті, не втручаються у ситуацію і споглядають за блокуванням вантажного залізничного сполучення зі сторони.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", морська торгівля московії з цивілізованим світом на тепер суттєво обмежена.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Колись напозір стабільну шиїтську теократію, заснованої на хвилі революції 1979 року, все більше огортає внутрішній хаос і вуличні протести.
22 вересня, 07:00
Світ
Середмістя столиці Венесуели другий тиждень поспіль охоплено велелюдними протестами вчителів, чиї сім'ї опинилися на межі виживання.
16 серпня, 20:56
Світ
У Ризі відбувся масовий пікет перед російським посольством проти терористичної діяльності військ агресора на українській території.
15 серпня, 19:23
Світ
Бізнес європейців на крові тисяч українців має бути припинений негайно, оскільки російський агресор продовжує поповнювати військовий бюджет.
08 серпня, 08:12
Світ
В одному із найдотаційніших і малонаселених північних регіонів РФ спалахнули протести через знищення підприємливими ділками екосистем.
22 липня, 17:51
Світ
Ташкент усе ж пішов va banque у питанні остаточного згортання багаторічного автономного статусу Республіки Каракалпакстан.
02 липня, 16:00