Тотторі – місце, де засніжена пустеля зустрічається з океаном

СВІТ
06.08.2023, 21:38
Тотторі – місце, де засніжена пустеля зустрічається з океаном
Фото: Facebook

Чи знаєте ви про те, що на теренах далекого від України японського острова Хонсю знаходиться унікальний природний заповідник?

Йдеться про Тотторі (япон. 鳥取砂丘), чию ландшафтну особливість занесено до переліку Світових геопарків ЮНЕСКО, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Розташований на північ від Осаки та Кіото, заповідник простягається не менш ніж на 75 км берегової лінії й охоплює 3 префектури: Кіото, Хеґо та однойменну Тотторі.

Природна окраса Японії у вигляді велетенських піщаних дюн із поодинокими "острівцями" скель створена відкладеннями із гір Чуґоку та річки Сендай приблизно 100 тисяч років тому.

Станом на сьогодні заповідник Тотторі, який щороку відвідують понад 2 мільйони туристів, є домом для одних із найкращих прибережних пейзажів у країни висхідного Сонця.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на теренах Еквадору ростуть дерева, які мають здатність проходити 20 метрів за цикл у 365 днів.

Читайте також:
Життя
Йдеться про Південний океан. Саме над ним виявлено низький рівень аерозолів — зважених у повітрі твердих частинок або крапель рідини.
12 квітня, 06:03
Життя
Рожева істота, яка має рукоподібні плавці, відзняли в уламках затонулого у XIX столітті корабля. Незвична зустріч сталася поблизу Тасманії.
07 квітня, 08:48
Полтава
Нерестова заборона в області діятиме до кінця весни. Це дозволяє природоохоронцям кількісно відновлювати наявність прісних біоресурсів.
26 березня, 14:45
Життя
Уперше за понад 90 років у Великому Лузі відбувається справжнє весняне водопілля.
23 березня, 07:18
Життя
Риби змінюють спосіб пошуку та поглинання здобичі у теплих водах. Припускається, що загибель стає більш імовірним через цю зміну поведінки.
03 березня, 11:15
Полтава
Від завтра (15 лютого) рибалкам не дозволено виловлювати прісноводного хижака. Заборона триватиме до 31 березня включно.
14 лютого, 21:47