Товариш Сі придбав собі чергового васала

ЕКОНОМІКА
31 березня, 20:13
í
í
Фото: Le Monde

Крім ресурсної федерації московії під сюзеренітет Китайської народної республіки прийшла федеративна республіка Бразилія.

Такі відомості з посиланням на власні джерела в адміністрації президента Луїза Інасіу Лули да Силви оприлюднило видання "The National News", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що Пекін і Бразилíа уклали угоду про торгівлю, розрахунки в які здійснюватиметься виключно у національних валютах обох сторін, а не у доларах США, як раніше.

Фактично, станом на кінець березня 2023 року КНР став найбільшим і найголовнішим партнером Бразилії (інакше кажучи, фінансово-геополітичним покровителем – прим. ред.) з рекордним оборотом у $150,5 мільярда.

Водночас слід пам'ятати, що комуністичний Китай має аналогічні валютні угоди ще з кількома залежними від себе країнами, а саме: РФ, Іраном, КНДР, Пакистаном, ПАР і Саудівською Аравією.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", бразильський клуб замирення української жертви з російським воєнним злочинцем-агресором імені Луїза Інасіу да Силви почав роботу.

Читайте також:
Політика
Що чи кого треба обляпати червоною фарбою у Полтаві, аби місцеві депутати спрямували бюджетні кошти на поміч нашим фронтовикам?
20 липня, 18:45
Економіка
Очільниця російського Центрального банку разом із чинною головою Ради Федерації Федеральних Зборів РФ відвідали Тегеран.
25 травня, 16:01
Світ
Партнери та союзники України зобов'язані підвищити рівень власного щорічного фінансування оборони та безпеки до 2,5% ВВП.
04 квітня, 17:33
Економіка
Великі та малі, а особливо середні підприємці РФ невдовзі відчують на собі весь тягар воєнних буднів завдяки путінським ініціативам.
14 березня, 20:37
Світ
Диктаторський режим комуністів у Пекіні давно перестав приховувати свою участь у воєнній агресії проти України на боці Москви.
10 лютого, 20:14
Полтава
Впродовж січня поточного року полтавські чиновники провели низку аукціонів, найбільше у галузі житлово-комунальних послуг.
06 лютого, 20:34