КНР і Бразилія хочуть допомогти РФ насадити Україні капітуляцію

СВІТ
25 березня, 16:29
КНР і Бразилія хочуть допомогти РФ насадити Україні капітуляцію
Фото: Prensa Latina

Бразильський клуб замирення української жертви з російським воєнним злочинцем-агресором імені Луїза Інасіу да Силви почав роботу.

Про це йдеться у редакційному матеріалі на шпальтах одного провідних видань південноамериканської країни "Universo Online", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, ідея чинного бразильського президента-корупціонера полягає у створенні групи країн, які не постачають зброю та боєприпаси в Україну та на Росію, не займаються навчанням військовиків, аби вони почали діяти як посередник.

Головні ролі Лула да Силва відвів китайському диктатору Сі Цзіньпіну та прем'єр-міністру Індії Нарендрі Моді, котрі висмоктують задурно природні ресурси з РФ і на відстані уважно спостерігають за геноцидом українців.

Важливо зауважити, що вперше на високому рівні наступник Жаїра Мессіаша Болсонару розповів про свою ідею американському лідерові Джозефу Байдену, коли місяць тому був із візитом у Вашинґтоні та Нью-Йорку.

Найближчими днями Лула да Силва вирушить до Пекіну, де не просто викладе план товаришу Сі, а й скоригує його відповідно до китайського умиротворення України, яке відкинули на нещодавньому голосуванні у Генеральній Асамблеї Організації Об'єднаних Націй.

Слід розуміти, що теперішній президент Бразилії аж ніяк не проукраїнський, ні він до мозку кісток проросійський чи вже прокитайський, бо там, на Сході, йому обіцяють і дають на руки мільярди валютних коштів, а Києву нічого запропонувати крім декларацій і дружніх дипломатичних зносин.

Попри те, що бразильський міністр закордонних справ Мауру Віейра днями висловився за арешт Владіміра Путіна у разі його візиту до цієї південноамериканської країни, Лула да Силва навряд дозволить здійснити затримання, бо вважає винуватцем війни Володимира Зеленського і чинну владу України.

Насамкінець додамо, що Бразилія спільно з іншими найбільшими економіками Латинської Америки (Мексикою, Перу, Арґентиною – прим. ред.) відмовилася запроваджувати будь-які санкції проти РФ, оскільки тоді доведеться забути про "великий російський ринок".

Також слід наголосити на тому, що Ер-Ріяд і Дамаск наближаються до укладання угоди про відновлення зв'язків після перемовин, посередником у яких виступила Москва.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Західні партнери допомагають державі Україна та українцям, як нації, перемогти ворога і зупинити геноцид. Власне, діють батогом і пряником.
22 травня, 16:09
Світ
Французький уряд розпочав процес надання зброї західного виробництва до Вірменії з метою підтримати двостороннє партнерство.
16 травня, 18:23
Політика
Владімір Путін загнав себе у безвихідь кривавою агресією проти України. Єдина його надія на порятунок – диктатор Сі Цзіньпін.
14 травня, 16:01
Політика
Російська терористична федерація масово видає візи так званим "біженцям" із країн Близького Сходу, аби ті їхали в Європу вчиняти безлади.
02 травня, 21:07
Політика
Представник партії "Альтернатива для Німеччини" Петр Бистрон таємно з'їздив до Білорусі на авдієнцію до вусатого диктатора.
22 квітня, 20:37
Світ
Безпосередні учасники антиурядових протестів у Кишиневі проходили кількамісячний вишкіл у військових таборах на Росії.
18 квітня, 16:39