Трамп радо віддасть Україну на поталу путіну — ексдиректор ЦРУ Бреннан

СВІТ
12 квітня, 19:23
Трамп радо віддасть Україну на поталу путіну — ексдиректор ЦРУ Бреннан
Фото: RTBF

Заокеанський популіст, який подав приклад Володимиру Зеленському, готовий торгувати чужою власністю. Спершу продасть Україну, затим Європу.

На цьому в інтерв'ю бельґійському каналу RTBF наполягає директор ЦРУ США у 2013-2017 роках Джон Бреннан. Колишній головний американський розвідник стурбований бажанням Дональда Трампа надати «зелене світло» московії зруйнувати та загарбати всю Україну.

Зі слів пана Бреннана, 45-й президент США давно розмірковує над тим, щоби Вашинґтон зосередився на власних питаннях, європейські проблеми його не турбують. Існує ймовірність, що у разі перемоги у цьогорічних виборах Трамп зрадить не тільки Україну, а й союзників по НАТО.

«За моїми даними, Трамп може це зробити, сказавши американській розвідці не допомагати своїм українським колегам. Він може зменшити або навіть припинити фінансову та військову допомогу Києву, бо щиро ненавидить президента Зеленського. А це дало б путіну «зелене світло» спробувати поглинути майже всю Україну. І, на жаль, я думаю, що це спонукає путіна жадібно дивитись на решту Європи.

Трамп хоче принизити наших союзників. Уже зараз ситуація виглядає загрозливою. Майбутнє України та Європи буде безпечнішим, якщо буде обрано Джозефа Байдена. Якщо ж американці знову оберуть Трампа, це все змінить, і виникнуть серйозні питання про бажання США протистояти російській, а можливо, і китайській агресії в майбутньому», — заявив Джон Бреннан.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як ще один ексдиректор ЦРУ США пан Девід Петреус закликав західні держави прискорити постачання винищувачів в Україну. Від цього залежить доля всієї Європи.

Читайте також:
Світ
Підлеглі ніколая патрушева і сєргєя наришкіна спецслужбісти повертаються на Захід. У їхньому багажу є все: від отруйних газів до вибухівки.
22 лютого, 14:54
Війна
Теперішні російські загарбники майже не відрізняються від своїх попередників-більшовиків. Методика винищення українців лишилася незмінною.
18 лютого, 12:06
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ посилює свою протиповітряну оборону у Криму. На півострів звозять спеціальну техніку.
03.12.2023, 20:22
Війна
ЗСУ мають перевагу в далекобійній артилерії та високоточних ударах
08.08.2023, 13:45
Світ
Жіноче обличчя ізраїльської розвідки. Коли в Україні нарешті з'явиться служба рівня Моссаду ?
03.05.2023, 10:40