За нової каденції Трампа США вийдуть із НАТО — Джон Болтон

ПОЛІТИКА
01 квітня, 12:21
За нової каденції Трампа США вийдуть із НАТО — Джон Болтон
Фото: Le Figaro

У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.

Таку думку в інтерв'ю одному із провідних французьких видань Le Figaro висловив колишній радник 45-го президента США з питань національної безпеки Джон Болтон. Він стверджує, що команда Трампа справді готується до розірвання всіх зв'язків із НАТО.

Зі слів Болтона, хоча в його колишнього боса насправді немає політичних чи ідеологічних переконань. У зв'язку із цим Трамп часто діє як відвертий опортуніст, провокуючи не тільки своїх опонентів-демократів, але і європейських союзників США.

«Якщо у Дональда з'являється якась ідея, він повертається до неї знову і знову, потім відволікається, забуває про неї, але в результаті все одно знову до неї приходить. Саме тому вихід із НАТО — сценарій реальний, це не популізм, як багатьом видається. Я не вважаю, що Трамп так торгується, він готовий вивести США із НАТО», — додав Болтон.

Ексрадник 45-го американського лідера підкреслив, він сам неодноразово закликав європейців витрачати більше грошей на свою оборону. Альянс буде набагато сильнішим, якщо європейські держави вкладатимуть мільйони євро, а не перекладатимуть цю ношу на американців, які не відчувають загрози війни.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, що згідно із соціологічними дослідженнями Дональд Трамп став найгіршим президентом в історії США. Чинний американський лідер Джозеф Байден наразі посідає 14-те місце.

Читайте також:
Політика
Складність війни для нас полягає ще й тому, що крім фронту, Україна має вирішувати також і проблеми тилу. Нині тил гниє зсередини.
18 липня, 20:34
Політика
Голова держави Андрій Єрмак може замінити президента. Для цього він випустив в інформаційне поле свого пішака в óбразі критика влади.
25 червня, 13:44
Полтава
Однопартієць Олександра Мамая та Ігоря Коломойського вважає, що Україна своє віджила. Хоча, як і вони, продовжує визискувати з українців.
25 червня, 06:08
Політика
Блазні при владі в Україні руйнують рештки держави, під їхнім управлінням країна вже на межі руїни. Далі буде тільки гірше, от побачите.
21 травня, 07:09
Світ
«Попереду найнебезпечніші роки для Туманного Альбіону», — попереджає голова уряду. Це дешева політика від незграбного прем'єр-міністра.
15 травня, 12:32
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45