За нової каденції Трампа США вийдуть із НАТО — Джон Болтон

ПОЛІТИКА
01 квітня, 12:21
За нової каденції Трампа США вийдуть із НАТО — Джон Болтон
Фото: Le Figaro

У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.

Таку думку в інтерв'ю одному із провідних французьких видань Le Figaro висловив колишній радник 45-го президента США з питань національної безпеки Джон Болтон. Він стверджує, що команда Трампа справді готується до розірвання всіх зв'язків із НАТО.

Зі слів Болтона, хоча в його колишнього боса насправді немає політичних чи ідеологічних переконань. У зв'язку із цим Трамп часто діє як відвертий опортуніст, провокуючи не тільки своїх опонентів-демократів, але і європейських союзників США.

«Якщо у Дональда з'являється якась ідея, він повертається до неї знову і знову, потім відволікається, забуває про неї, але в результаті все одно знову до неї приходить. Саме тому вихід із НАТО — сценарій реальний, це не популізм, як багатьом видається. Я не вважаю, що Трамп так торгується, він готовий вивести США із НАТО», — додав Болтон.

Ексрадник 45-го американського лідера підкреслив, він сам неодноразово закликав європейців витрачати більше грошей на свою оборону. Альянс буде набагато сильнішим, якщо європейські держави вкладатимуть мільйони євро, а не перекладатимуть цю ношу на американців, які не відчувають загрози війни.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, що згідно із соціологічними дослідженнями Дональд Трамп став найгіршим президентом в історії США. Чинний американський лідер Джозеф Байден наразі посідає 14-те місце.

Читайте також:
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45
Опінії
Чинний голова Верховної Ради України не самостійна фігура на політичній арені. Він — слухняний слуга своїх хазяїв із Банкової та... Кремля.
21 березня, 07:11
Політика
Прямо цієї миті вся Україна підтікає рясно кров'ю. А когось, на Банковій, виключно сильно бентежать Майдани минулого...
01 березня, 20:22
Полтава
У Котелевському інклюзивно-ресурсному центрі створено сенсорну кімнату і кімнату лікувальної фізкультури. Профінансували проєкт канадійці.
15 лютого, 07:15
Полтава
Голова Полтавської обласної ради не припиняє дивувати краян. Після піар-вояжу до Диканьки вирішено вдарити по росіянах... спортом!
07 лютого, 12:53
Полтава
Роками Диканська громада не бачила і не чула наближених до олігарха Олега Кулініча партійців. Там, де вони, — суцільні корупційний схематоз.
02 лютого, 12:31