Трибунал над росією необхідно провести у Маріуполі, – нардеп Гончаренко

СВІТ
28.04.2022, 17:00
Трибунал над росією необхідно провести у Маріуполі, – нардеп Гончаренко
Фото: Telegram

Після завершення війни перемогою України міжнародний трибунал над країною-агресором має називатися не інакше, як Маріупольським.

Із такою заявою на засіданні Парламентської асамблеї ради Європи виступив народний депутат Олексій Гончаренко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами представника партії "Європейська Солідарність", саме це багатостраждальне місто зараз є символом війни та жорстокості, з якої на нашу землю прийшли російські окупанти.

«Виступив у ПАРЄ та закликав європейських колег і парламенти всіх країн врятувати Маріуполь. Лише спільними силами ми подолаємо це зло, яке зараз руйнує та вбиває у нашій країні. Наприкінці мого виступу, щоби вшанувати жертв та виразити свою повагу до Маріуполя, євродепутати встали зі своїх місць. Слава Україні! Героям Слава! Сьогодні ці слова по-особливому лунають у ПАРЄ», – зазначив Олексій Гончаренко.

Водночас український нардеп відверто наголосив із всеєвропейської трибуни, що Маріуполь назавжди поховає майбутнє кремлівського бункерного щура та всієї росії.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що колишній міжнародний прокурор Карла дель Понте вимагає негайно видати ордер на арешт Владіміра Путіна за вчинені його солдатами воєнні злочини в Україні.

Читайте також:
Кримінал
Земляки Адольфа Гітлера лишилися "гідні" справи ідеолога нацизму, ставши на бік російського агресора у війні проти України.
вчора, 13:32
Війна
Чи планує старий кремлівський бункерний щур, схибнутий на реконструкції Другої світової війни, спрямувати малечу на фронту, – нині невідомо.
28 січня, 18:37
Світ
росія і Білорусь спільно відповідатимуть за злочини в Україні, - рішення ПАРЄ щодо спецтрибуналу
26 січня, 14:25
Війна
За підрахунками СБУ, дії Олега Тимошина спричинили загибель 88 та поранення 240 мирних українців
24 січня, 15:16
Кримінал
Масову загибель біоресурсів у Каховському водосховищі у межах Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей спричинили окупанти.
19 січня, 19:26
Війна
Європарламент закликає до створення міжнародного трибуналу щодо злочинів агресії росії та білорусі проти України
19 січня, 16:01