Трибунал над росією необхідно провести у Маріуполі, – нардеп Гончаренко

СВІТ
28 квітня, 17:00
Трибунал над росією необхідно провести у Маріуполі, – нардеп Гончаренко
Фото: Telegram

Після завершення війни перемогою України міжнародний трибунал над країною-агресором має називатися не інакше, як Маріупольським.

Із такою заявою на засіданні Парламентської асамблеї ради Європи виступив народний депутат Олексій Гончаренко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами представника партії "Європейська Солідарність", саме це багатостраждальне місто зараз є символом війни та жорстокості, з якої на нашу землю прийшли російські окупанти.

«Виступив у ПАРЄ та закликав європейських колег і парламенти всіх країн врятувати Маріуполь. Лише спільними силами ми подолаємо це зло, яке зараз руйнує та вбиває у нашій країні. Наприкінці мого виступу, щоби вшанувати жертв та виразити свою повагу до Маріуполя, євродепутати встали зі своїх місць. Слава Україні! Героям Слава! Сьогодні ці слова по-особливому лунають у ПАРЄ», – зазначив Олексій Гончаренко.

Водночас український нардеп відверто наголосив із всеєвропейської трибуни, що Маріуполь назавжди поховає майбутнє кремлівського бункерного щура та всієї росії.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що колишній міжнародний прокурор Карла дель Понте вимагає негайно видати ордер на арешт Владіміра Путіна за вчинені його солдатами воєнні злочини в Україні.

Читайте також:
Війна
За словами воєнного злочинця свій перший бойовий виліт він здійснив 14 червня, а вже 17-го опинився в полоні.
21 червня, 15:35
Війна
По колись населеному, а нині повністю знищенному пункту Врубівка Луганської області росіяни завдали удару запалювальними боєприпасами.
11 червня, 20:36
Війна
У захоплених російськими терористичними військами районах степової України аграрії мусять позбуватися врожаю, аби виїхати з окупації.
02 червня, 20:26
Опінії
Через 2 тижні будинок буде розбомблено, а три дівчинки, що на фото, будуть поховані на території дитячого садочку навпроти
26 травня, 16:11
Війна
Видання отримало нові записи з камер спостереження та свідчення очевидців
22 травня, 11:24
Війна
Жертвами російської агресії стали вже 232 дитини
20 травня, 16:46