Труханов готує Одесу до російської окупації

КРИМІНАЛ
08 травня, 20:22
Труханов готує Одесу до російської окупації
Фото: Останній Бастіон

На території головного чорноморського міста Україна збереглося проросійське кримінальне угруповання, яке чекає на прихід агресорів із РФ.

Головним із-поміж них є теперішній підсудний міський голова Одеси Геннадій Труханов, про що свідчить спроба замаху на громадського діяча та волонтера Дем'яна Ганула.

Такі відомості сам чоловік, який намагається всіляко допомагати українським захисникам, надав в інтерв'ю виданню "Радіо.NV", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зі слів Дем'яна Ганула, сильний проросійський елемент в Одесі нікуди не дівся, українофоби об'єднуються, хоча напозір прикриваються до пори до часу "ура-патріотичними" гаслами заради виживання.

«Ці люди досі тут, дехто з них при владі навіть. Вони активно підтримують московську Церкву, шабаші у стилі "дєди ваєвалі" й тому подібні ворожі явища. У них є така дружба, відчуття єдності заради спільної мети. Вони, – а це приблизно 10-20 місцевих депутатів – могли сидіти у лазні, щось бізнесово обговорювати, мер Труханов і його кліка вирішили почати точковий терор проти тих, хто викриває на люди їхню гнилу російську душу. Почали, звісно, з мене, бо до Сергія Стерненка їм зараз уже не дотягнутися, як раніше.

Так, партнер Труханова Марат Корольов у 2014 році вітав проросійські шабаші та був готовий здати Одесу у 2022 році. І це все представники влади, на відвертий колабораціонізм яких правоохоронці закривають очі. Але найприкріша ситуація у тому, що ця погань прикривається військовиками, людьми у формі. Клан Турханова нацькував на мене нібито солдатів, хоча це неперевірена інформація, які мали зарізати мене», – розтлумачив поточний стан справ в Одесі волонтер.

Дем'ян Ганул наголосив, що у його рідному місті досі присутня велика "п'ята колона", а правоохоронці розслабилися, не зважаючи на розквіт сепаратизму з елементами криміналу, яким керують з московської Луб'янки.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що кілька тижнів спланованої рекламно-пропагандистської кампанії у засобах масової дезінформації шкодять рейтингу "найвеличнішого лідора".

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Кремль із подачі Віктора Медведчука готував Нестора Івановича на одну з найвищих державних посад після окупації України. Не склалося.
15 вересня, 19:47
Опінії
Хто ще не здав гроші на лікування поліцейської з Дніпра???
08 вересня, 17:05
Війна
Шпигункою виявилася громадянка рф, яка має посвідку на проживання в Україні і тривалий час мешкає у Сумах. Їй загрожує довічне ув'язнення
08 вересня, 11:35
Кримінал
Хто його прикриває і хто йому заважає? Про все це у розслідуванні відомого вітчизняного журналіста та громадського діяча Антона Швеця.
25 серпня, 18:35
Кримінал
До списку заблокованих активів входять понад 20 комерційних об’єктів, більше 3 тис. кв. м. житлової нерухомості та 17 земельних ділянок
21 серпня, 15:35
Політика
Чому окуповані сонячні станції брата заступника голови ОП Шурми отримали 320 млн грн
20 серпня, 08:15