Труханов готує Одесу до російської окупації

КРИМІНАЛ
08.05.2023, 20:22
Труханов готує Одесу до російської окупації
Фото: Останній Бастіон

На території головного чорноморського міста Україна збереглося проросійське кримінальне угруповання, яке чекає на прихід агресорів із РФ.

Головним із-поміж них є теперішній підсудний міський голова Одеси Геннадій Труханов, про що свідчить спроба замаху на громадського діяча та волонтера Дем'яна Ганула.

Такі відомості сам чоловік, який намагається всіляко допомагати українським захисникам, надав в інтерв'ю виданню "Радіо.NV", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зі слів Дем'яна Ганула, сильний проросійський елемент в Одесі нікуди не дівся, українофоби об'єднуються, хоча напозір прикриваються до пори до часу "ура-патріотичними" гаслами заради виживання.

«Ці люди досі тут, дехто з них при владі навіть. Вони активно підтримують московську Церкву, шабаші у стилі "дєди ваєвалі" й тому подібні ворожі явища. У них є така дружба, відчуття єдності заради спільної мети. Вони, – а це приблизно 10-20 місцевих депутатів – могли сидіти у лазні, щось бізнесово обговорювати, мер Труханов і його кліка вирішили почати точковий терор проти тих, хто викриває на люди їхню гнилу російську душу. Почали, звісно, з мене, бо до Сергія Стерненка їм зараз уже не дотягнутися, як раніше.

Так, партнер Труханова Марат Корольов у 2014 році вітав проросійські шабаші та був готовий здати Одесу у 2022 році. І це все представники влади, на відвертий колабораціонізм яких правоохоронці закривають очі. Але найприкріша ситуація у тому, що ця погань прикривається військовиками, людьми у формі. Клан Турханова нацькував на мене нібито солдатів, хоча це неперевірена інформація, які мали зарізати мене», – розтлумачив поточний стан справ в Одесі волонтер.

Дем'ян Ганул наголосив, що у його рідному місті досі присутня велика "п'ята колона", а правоохоронці розслабилися, не зважаючи на розквіт сепаратизму з елементами криміналу, яким керують з московської Луб'янки.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що кілька тижнів спланованої рекламно-пропагандистської кампанії у засобах масової дезінформації шкодять рейтингу "найвеличнішого лідора".

Читайте також:
Кримінал
Розгляд відбувся у закритому режимі, тому подробиці справи не розголошують.
07 травня, 10:05
Війна
Держрибагентство віддає риболовецькі кораблі росіянам.
26 квітня, 15:32
Полтава
Він написав понад 60 антиукраїнських статей на замовлення московії
18 квітня, 17:11
Війна
12 квітня у москві вибухнув позашляховик Toyota Land Cruiser Prado. Вибух стався щойно водій увімкнув запалювання.
12 квітня, 15:00
Кримінал
У квітні 2014 року Лук’янов разом з натовпом козаків, гопників і російських «туристів» брав участь у захопленні міськвиконкому в Харцизьку
10 квітня, 11:37
Кримінал
ДБР завершило розслідування щодо керівників концерну, який торгував з ворогом навіть під час війни.
06 квітня, 18:30