Зеленський і Резніков скасовують розпіарений контрнаступ

ПОЛІТИКА
07 травня, 16:32
Зеленський і Резніков скасовують розпіарений контрнаступ
Фото: Останній Бастіон

Кілька тижнів спланованої рекламно-пропагандистської кампанії у засобах масової дезінформації шкодять рейтингу "найвеличнішого лідора".

Таку тверезу думку висловив вітчизняний політичний аналітик і громадсько-політичний діяч Олексій Горковенко, передає медіагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, на шпальтах авторитетної американської газети "The Washington Post" Володимир Зеленський і Олексій Резніков почали в унісон затягувати пісню про неможливість проведення контрнаступальних дій до кінця весни.

Певно, в Офісі Президента на Банковій, який у більшості моментах відзеркалює дії Кремля, зрозуміли, що перегодували споживачів телемарафону брехливими заявами й вирішили "дати задню".

«З лютого всі представники влади накручували суспільство щодо можливого контрнаступу на весні. Підвищували очікування та підігрівали настрої. Прийшла весна і, виявилося, що контрнаступу немає і що тема дуже "перегріта". Але тепер включили іншу риторику, з якої випливає, – ніякого контрнаступу може й не бути.

Принаймні, і Зеленський, і Резніков через "The Washington Post" посилають такий сигнал нашим партнерам. А про те, що контрнаступ відміняється вкраїнчиків старанно підготував лохомарафон за допомогою "штатних астрологів" з Офісу Президента. Це ще раз підтверджує, що варто слухати військових, а не балаболів з Банкової», – зазначив Олексій Горковенко.

Насправді ж немає чому дивуватися, бо спочатку глашатаї ОПи накручують суспільство про "2-3 тижні", а потім – про "швидкий контрнаступ"; а все тому, що за інформаційний супровід війни відповідають хвалькуваті комедіанти з "95 Кварталу".

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що колективний Захід, як головний донор України, більше не закриватиме очі на поголовну корупцію, очолену продажними "слугами народу".

Зеленський і Резніков скасовують розпіарений контрнаступ_1
Читайте також:
Політика
Провідний глашатай Кремля з Братислави пан Роберт Фіцо невдовзі може знову обійняти посаду прем'єр-міністра. Він — антиукраїнський політик.
вчора, 17:48
Блоги
Ті, хто нині вимагає зосередитися на війні, до 24.II.2022 вимагали зосередитися на боротьбі з корупцією. Дива вітчизняних перевзувальників.
15 вересня, 16:00
Війна
Відряджати "на нуль" корумпованих військових комісарів і паркетних генералів Зе-влада не має наміру, бо війна ж "до останнього українця".
04 вересня, 16:49
Опінії
Авжеж, злодії безпартійні, особливо, якщо вони всі є «Слуги народу»!
03 вересня, 10:39
Політика
Кандидат у президенти США від Республіканської партії Вівек Рамасвамі готовий віддати Україну на поталу російським загарбникам.
29 серпня, 16:00
Блоги
Прирівняння корупції до державної зради, навіть лише на час воєнного стану, може негативно вплинути на майбутню євроінтеграцію України
29 серпня, 08:32