Туреччина озброїть свою армію надсучасною технікою

СВІТ
13.03.2021, 13:26
Туреччина озброїть свою армію надсучасною технікою

Уряд Ердогана готовий придбати новітні ракетні комплекси системи протиповітряної оборони "SAMP-T" європейського виробництва.

Про це у розмові з журналістами видання "Dünya Gazetesi" заявив очільник оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаїл Демір.

За його словами, можливе не тільки разове придбання певної кількості одиниць стратегічного озброєння, а й розгортання спільного виробництва на постійній основі безпосередньо на Анатолійському півострові.

«Ми завершили роботу з визначення рамок проєкту. Це можна назвати першим кроком. Також завершено роботу над підписами. Тепер перед проєктом немає обмежень у політичному сенсі. Кінцева мета полягає в тому, щоби Туреччина з одного боку, Італія і Франція з іншого стали партнерами по створенню системи ППО великої дальності», – сказав Ісмаїл Демір.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що США заблокували постачання Пакистану ударних турецьких гелікоптерів на 1,5 мільярда доларів.

Читайте також:
Новий радар LRDR дозволить краще захищати США від загрози балістичних та гіперзвукових ракет
09.12.2021, 09:14
21 січня 2022 р. пішов із життя Тіт Нат Хан — відомий дзен-буддистський наставник із В'єтнаму
13:18
Щира подяка від захисників України Великій Британії за підтримку у дні незгоди.
12:45
Адміністрація 46-го американського президента намагається запобігти не війні як такій, а лише завадити повномасштабній окупації України.
11:36
Канадський фрегат HMCS Montreal направлений у похід для виконання завдань у Середземному та Чорному морях.
вчора, 16:45
Основними експлуатантами Spike SR стануть добровольчі воєнізовані формування в Естонії
вчора, 16:22