Турецькі війська з бронетехнікою вже відправляються до Азербайджану

СВІТ
18 листопада, 13:36
Турецькі війська з бронетехнікою вже відправляються до Азербайджану
Фото: Hürriyet

Більшість депутатів Національних зборів Туреччини підтримали президентську ініціативу про військову допомогу Азербайджану.

Проти виступила лише фракція опозиційної Демократичної партії народів, повідомило видання "Sabah".

Кількість армійських загонів, термін їх перебування у сусідній країні та обсяги необхідних завдань визначатиме безпосередньо адміністрація Реджепа-Тайїпа Ердогана.

При цьому наголошується, що турецькі солдати будуть служити у спільному миротворчому центрі, створеним за участі РФ, куди за потреби також долучать цивільних фахівців.

«Наш союзник Азербайджан довів своє моральне право повернути та управляти визволеними землями. Тому, згідно з укладеною тристоронньою угодою, Туреччина, яка від початку конфлікту виступала за дотримання міжнародного права, готова підтримати азербайджанський народ і надіслати у Карабах своїх військовослужбовців для налагодження там миру і порядку», — прокоментував рішення голова парламентського комітету з національної оборони та безпеки Ісмет Йилмаз.

Низка джерел повідомляють, що перекидання багатотисячного контингенту військ і бойової техніки до Азербайджану вже почалося; інформацію підтвердили у Баку.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує, що подружжя Алієвих вже відвідало звільнений від вірменської окупації Карабах, зокрема міста Фюзулі та Джебраїл.

Читайте також:
У центрі столиці Азербайджану відбулася акція протесту проти так званих російських "миротворців".
19 листопада, 12:23
Азербайджанських військових звинуватили у навмисному артилерійському обстрілі низки міст окупованого Нагірного Карабаху.
23 жовтня, 12:04
Нова війна між Вірменією та Азербайджаном почалася вранці 27 вересня цього року.
18 жовтня, 10:53
Італійська поліція в понеділок обшукала 12 місць збуту наркотиків в сицилійському місті Катанія, заарештувала 80 осіб.
18:25
У Збройних силах України зафіксовано 26-й летальний випадок, спричинений захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19
17:30
Президент Турецької Республіки вважає, що його країна має повне право перебувати у складі об'єднаної Європи.
16:21