Турецькі війська з бронетехнікою вже відправляються до Азербайджану

СВІТ
18.11.2020, 13:36
Турецькі війська з бронетехнікою вже відправляються до Азербайджану
Фото: Hürriyet

Більшість депутатів Національних зборів Туреччини підтримали президентську ініціативу про військову допомогу Азербайджану.

Проти виступила лише фракція опозиційної Демократичної партії народів, повідомило видання "Sabah".

Кількість армійських загонів, термін їх перебування у сусідній країні та обсяги необхідних завдань визначатиме безпосередньо адміністрація Реджепа-Тайїпа Ердогана.

При цьому наголошується, що турецькі солдати будуть служити у спільному миротворчому центрі, створеним за участі РФ, куди за потреби також долучать цивільних фахівців.

«Наш союзник Азербайджан довів своє моральне право повернути та управляти визволеними землями. Тому, згідно з укладеною тристоронньою угодою, Туреччина, яка від початку конфлікту виступала за дотримання міжнародного права, готова підтримати азербайджанський народ і надіслати у Карабах своїх військовослужбовців для налагодження там миру і порядку», — прокоментував рішення голова парламентського комітету з національної оборони та безпеки Ісмет Йилмаз.

Низка джерел повідомляють, що перекидання багатотисячного контингенту військ і бойової техніки до Азербайджану вже почалося; інформацію підтвердили у Баку.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує, що подружжя Алієвих вже відвідало звільнений від вірменської окупації Карабах, зокрема міста Фюзулі та Джебраїл.

Читайте також:
Небажання вірменського військового командування реформувати й осучаснювати армію країни призвели до поразки у конфлікті з Азербайджаном.
21 квітня, 08:59
Адміністрація так званої "Республіки Арцах" звернулася до Організації об'єднаних націй із проханням вплинути на азербайджанську владу.
03 березня, 09:04
Окупаційна адміністрація Нагірного Карабаху, де з осені 2020 року перебувають "миротворці" РФ, надасть російській мові офіційного статусу.
18 лютого, 13:14
Унаслідок останніх зіткнень із військом Вірменії у Нагірному Карабасі загинуло четверо азербайджанських армійців.
14.12.2020, 09:11
Збройні Сили Азербайджанської Республіки зайняли останній районний центр, який з 1992 року перебував під вірменською окупацією.
04.12.2020, 09:48
У центрі столиці Азербайджану відбулася акція протесту проти так званих російських "миротворців".
19.11.2020, 12:23