Турки збиратимуть бойові кораблі у Казахстані

СВІТ
14 лютого, 12:36
Турки збиратимуть бойові кораблі у Казахстані
Фото: Gazete Pencere

Суднобудівна компанія Dearsan Shipyard оголосила про створення корабельні в одному із портів на Каспійському морі. Угода вже підписана.

Про це з Астани повідомило турецьке видання Gazete Pencere із посиланням на заяву власника суднобудівного концерну Азіза Йилдирима. Підприємець підтвердив, що вироблятиме військові кораблі у Казахстані, але продаватиме їх по всьому світові.

Приватна компанія Dearsan Shipyard відома виробництвом безлічі малих бойових суден, підводних човнів, фрегатів і патрульних катерів, експортуючи свою продукцію оборонної промисловості на міжнародний ринок. 2023 року корабельня спорудила два патрульні човни для ВМС Ніґерії.

«Ми інвестуємо у проєкт понад $10 мільйонів. Державні органи Казахстану активно підтримують нашу ініціативу, адже це також створює нові робочі місця у країні. Очікуємо, що корабельна запрацює на повну не пізніше осені 2024 року», — прокоментував ситуацію Азіз Йилдирим.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, як фінляндські підприємці готові виробляти панцерники «Patria» в Україні. Будівництво спільного підприємства має втілитися у життя найближчим часом.

Читайте також:
Війна
Начинені вибухівкою та керовані через супутник невеликі українські катери — один з основних видів зброї на війні. РФ уже не контролює море.
11 квітня, 21:54
Економіка
Військово-промисловий комплекс Чехії вперше за минулі десятиріччя знову квітне. Повномасштабна російська агресія змінила порядок денний.
02 квітня, 19:10
Економіка
Необхідна Силам оборони Україні зброя невдовзі вироблятиметься шаленими темпами у Сіднеї. Компанія «Lockheed Martin» розбудовує нові цехи.
15 березня, 14:58
Війна
Стратегічна російська корпорація із назвою «Тактичне ракетне озброєння» під пильним оком руху «Атеш». Режимний об'єкт стоїть у Корольові.
25 січня, 19:24
Світ
До тепер нейтральна південноазійська республіка вирішила стати на бік агресора. У Москви з'явився черговий новий союзник.
31.12.2023, 09:37
Світ
Тільки ті, хто на собі пізнав усі «принади» російської окупації, допомагає Україні наближати перемогу. Як не дивно, чехи — в авангарді.
19.12.2023, 19:55