Фінляндські підприємці готові виробляти панцерники «Patria» в Україні

ВІЙНА
06 вересня, 16:49
Фінляндські підприємці готові виробляти панцерники «Patria» в Україні

Після 24.II.2022 вітчизняний військово-промисловий комплекс зазнав змін у гіршу сторону, тому плече підставили європейські партнери.

Такі відомості оприлюднило видання "Останній Бастіон" із посиланням на авторитетне спеціалізоване міжнародне видання "Defense News".

Йдеться про перспективу розміщення в Україні виробництва бронемашин "Patria", розроблені фінляндцями наприкінці минулого століття для потреб власного війська.

На користь того, що будівництво спільного підприємства має втілитися у життя найближчим часом, висловився один із чиновників оборонно-безпекової галузі Суомі.

Неназваний представник заявив нашим західним колегам-журналістам, що «було подано заявки на отримання ліцензій для здійснення комерційного експорту, тож оборонне відомство прискорить процедуру їхнього розгляду».

Окремо фінляндський чиновник пояснив, що Україна зацікавлена у продукції ВПК Суомі, а між урядами та компаніями тривають перемовини щодо розвитку двостороннього співробітництва із питань матеріально-технічного забезпечення.

Своєю чергою, віцепрезидент із комунікацій корпорації "Patria" пані Сір'є Агвенлампі-Гювонен заявила, – «передача технологій і концепції місцевого виробництва є невіддільними частинами бізнес-моделі нашого підприємства», – додавши, що їхні заводи вже працюють у Польщі, Словенії, Хорватії та Південній Африці.

Зауважимо, співпраця фінляндського монополіста з виробництва колісних панцерників та України добре вписується у програму потужної підтримки Києва чинним консервативним урядом, а також парламентом Суомі нового скликання.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, як свої виробничі потужності з новою силою запустили й німецькі зброярі, приміром, корпорація "Rheinmetall".

Читайте також:
Світ
ЗСУ можуть отримати ракети оснащені касетними бомбами. Дальність ураження таких ракет до 300 кілометрів.
23 вересня, 10:41
Війна
"Як українці використовують цю зброю, – це їхня справа", - Блінкен
16 вересня, 10:37
Війна
На його думку, перемога путіна була б катастрофою для Заходу та американського керівництва.
14 вересня, 11:38
Блоги
Питання тільки у тому, а скільки існуватимуть у боях ненавчені екіпажі на неремонтованих танках? Відповідь, певно, побачимо у некрологах.
09 вересня, 20:31
Війна
Шведський ПЗРК RBS-70 ймовірно вперше потрапив на відео під час успішного бойового завдання.
19 серпня, 07:05
Війна
Німецький концерн Rheinmetall поставить Збройним силам України сучасний розвідувальний безпілотний комплекс Luna NG.
13 серпня, 14:16