Тушки для товариша Сі: комуністичний Китай «скуповує» ​українських нардепів

ПОЛІТИКА
20 січня, 13:29
Тушки для товариша Сі: комуністичний Китай «скуповує» ​українських нардепів
Фото: Facebook

Народні обранці та урядовці України під проводом Давида Арахамії та Юрія Бойка відвідали святковий захід у посольстві КНР.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook виклав керівник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

За його словами, вітчизняні можновладці пообіцяли китайським комуністам сприяти "відкриттю кращого майбутнього" України, втілюючи настанови Сі Цзіньпіна.

«18 січня 2022 року посольство КНР організувало у Києві чергове "свято" на честь 30-річчя двосторонніх відносин України з комуністичною державою. Такий захід є протокольним, а тому традиційно був сповнений українських політиків і високопосадовців. Ось кілька прізвищ учасників: "слуги народу" Шулак, Арахамія і Мережко, Бойко від ОПЗЖ, Немиря з ВО "Батьківщина", Сибіга від Офісу Президента, агроміністр Лещенко... Власне перелік не є виключним, бо як повідомляє посольство КНР в Україні винятково на китайськомовній сторінці, серед гостей були й інші представники уряду, університетів, науково-дослідних інститутів та аналітичних центрів України. Особисто китайський посол, виступаючи на заході, заявив, що Володимир Зеленський і Сі Цзіньпін уже досягли багатьох консенсусів щодо стратегічних питань. Примітно, що деталі не уточнюються», – зазначив Артур Харитонов.

Керівник Ліберально-демократичної ліґи додає, що перед присутніми на урочистостях також зачитали відозву прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, сповнену відвертого колінопреклонства перед китайськими комуністами.

«У телеграмі від Шмигаля зазначено, що Україна й надалі буде йти шляхом "стратегічного партнерства" з КНР, яка, нагадаю, є головною союзницею та спонсоркою РФ. Натомість Арахамія, виступаючи, пообіцяв втілювати в Україні досвід Комуністичної партії Китаю, проте як саме це буде реалізовано, посольство не уточнило», – підсумував Артур Харитонов.

Фактично, вищенаведений захід укотре засвідчив, що і влада, і так звана опозиція свідомо продають Україну диктаторському режиму КНР, який має на меті посилити власний вплив на Сході Європи.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", Пекін розгорнув черговий наступ на непокірних жителів Тибету на тлі перемовин колективного Заходу з Москвою.

Читайте також:
Світ
Квапливо залишивши торік Афґаністан, американці остаточно не пішли з середньоазійського регіону, навіть змогли посилити свій вплив.
07 травня, 19:12
Політика
Рішучий спротив українського народу російським окупаційно-терористичним загарбникам згуртував наших партнерів на Заході.
07 травня, 06:55
Світ
Через московитську воєнну агресію фінляндська влада, громадськість та культурні діячі налагоджуватимуть тісні відносини з Україною.
02 травня, 20:44
Війна
З фасаду дипломатичного представництва України на Московії демонтували табличку та зняли синьо-жовтий прапор.
02 березня, 13:07
Політика
В даній ситуації українцям варто сподіватися лише на самих себе
22 лютого, 15:21
Світ
Адміністрація Жаїра Мессіаша Болсонару не визнає посягання Кремля на територіальну цілісність і державний суверенітет незалежної України.
15 лютого, 12:37