Тут живуть вбивці

ВІЙНА
23 вересня, 09:35
Тут живуть вбивці

На росії стали маркувати будинки та квартири, де проживають сім'ї окупантів.

Дружини військових льотчиків з Енгельса поскаржилися на погрози їм та їхнім родинам. Кажуть — «не розуміємо, до чого тут ми і хто автор погроз».

Дійсно, а що сталося?

А потім дружина льотчика з Енгельса купить машину на гроші, які заробив льотчик з Енгельса, і поїде в Європу. І її не пустять на її авто. І вона теж здивується.

«Не розуміємо, до чого тут ми. Це ж усе путін. Ви що, хочете, щоб ми об'єдналися навколо путіна?»

І справді, а що сталося?

Чому раптом росіян, які живуть у росії, які не сіли до в'язниці за протести проти війни і продовжують жити в росії, не пускають до Європи на їхніх автомобілях. І вони бідні змушені будуть знову нести свої гроші Ердогану і летіти через Стамбул. Що ж сталося? Чому ж їх не пускають.

І якби проблеми виникали у «хороших» росіян, які виїхали в Європу на знак протесту. У тих, хто не пішов на компроміс із путіним і не залишився жити в країні, яка веде агресивну війну і творить геноцид. Знову повернувшись до атак енергетичної інфраструктури та заводу Пепсі (а все тому, що там багато калорій, енергетично багатий напій).

Але ні. На проблеми скаржаться люди, які живуть у росії. І вимагають увійти в їхнє становище. І не розуміють або не хочуть розуміти зв'язку між тим, що вони живуть у росії і це нормально, що їх не повинні пускати до себе цивілізовані країни. Не розуміють, що це дивно, що їх взагалі кудись пускають.

Адже серед них можуть бути льотчики з Енгельса, найманці з Вагнера або просто черговий Петров і Баширов, що прямує на завдання. Не розуміють, що це ціна їхнього компромісу, коли вони залишаються в країні, відповідальній за жахливі злочини, яка продовжує творити зло. І вони, залишаючись у росії, є співучасниками цього зла.

Не розуміємо, до чого тут ми....

Кажуть, розумом росію не зрозуміти. Але чомусь найбільш нетямущі – це самі росіяни.

Автор : Сергій Фурса
Читайте також:
Війна
Тричі судимий серійний вбивця із Сахаліну Денис Горін вирушив на війну в Україну.
23 листопада, 15:13
Війна
Миколу Оголобяка, людожера-сатаніста, засудили до 20 років колонії за ритуальні вбивства російських підлітків у Ярославлі.
21 листопада, 18:10
Кримінал
20 грудня у підмосковній Дубні очікується продовження війни силовиків. Цього дня на росії відмічають «День ФСБ».
15 листопада, 11:41
Війна
Його достроково звільнився з колонії та відправили на війну в Україну.
14 листопада, 11:25
Війна
Її батьки дізналися про це через пів року.
11 листопада, 17:28
Світ
Жителі Бурятії змушені брати кредити на дрова для обігріву.
07 листопада, 07:28