Тяжкопоранений воїн 116 бригади ТрО знайшов новий хист

ПОЛТАВА
01.12.2023, 16:00
Микола Москаленко
Микола Москаленко
Фото: Останній Бастіон

Микола Москаленко із лав 116 Окремої бригади Сил Територіальної оборони понад рік у боях. На передовій захисник зазнав тяжкого поранення.

Раніше інформаційна агенція «Останній Бастіон» розповідала історію та про бойовий шлях, яким пройшов наш незламний земляк. Тепер у нього з'явилися час і натхнення для шліфування нового хисту.

Пан Микола пише неймовірні вірші, змальовуючи сувору українську дійсність. Однією із поезій, присвячену силі духу згуртованих у націю волелюбних українців, фронтовик люб'язно поділився з нашою редакцією, а ми своєю чергою публікуємо ці полум'яні рядки для вас:

Дісталась нам така доля,

вибрати — кайдани чи волю?

Стали браття до бою,

не відступили в годину лиху,

не пропало козацьке завзяття,

розгорілось у грудях багаття.

Що ж ви в очі не дивитись матері,

герої імперії клятої,

врізається скрегіт гармат,

століттями чуєм цей ґвалт,

не збагнуть вам кацапи убогі,

у віках не корились ніколи ми.

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Якби 2 роки тому Україна не встояла, Захід заплющив би очі на всі злочини російських окупантів. Як ігнорує геноцид уйґурів і палестинців.
22 лютого, 08:27
Війна
Для переважної більшості українців справжня війна почалася 24 лютого 2022 року. Попередній період вони не зважали на бойові дії та окупацію.
02 лютого, 19:18
Полтава
Невдовзі у Гадячі відзначатимуть 175-річний ювілей від дня народження славетної української письменниці Олени Косач. Вона ж — Олена Пчілка.
12 січня, 08:20
Історія
Формат мультикультурного ура-патріотизму, який нам нав'язують, веде до пекла. Там не буде українських традицій, лише пітьма.
25.12.2023, 19:58
Опінії
Як відомо, нині підготовка новобранця перед вирядженням на передову має тривати не менше 3 місяців. Але у нас із цим усе дуже кепсько...
21.12.2023, 20:32
Опінії
Головна сила будь-якої армії — це розуміння того, як слід воювати. Найзолотіше багатство війська — це здатність дружити із часом.
08.12.2023, 20:38