У 2227 році Полтава стане головним містом Марсу.

Виміри
26 березня, 12:46

Олег Синєгубов презентував Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

Медицина – найпріоритетніший напрям розвитку Полтавської області до 2027 року. Про це заявив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов у середу, 24 лютого, презентуючи Стратегію розвитку Полтавськ

«2020-й став для Полтавщини роком будівництва і медицини. Тільки за минулий рік було збудовано новий корпус кардіодиспансеру, відреконструйовано приймально-діагностичне і рентгенологічне відділення обласної клінічної лікарні, утеплено корпус обласного онкодиспансеру, зведено 29 сільських амбулаторій, закуплено 165 нових автівок швидкої допомоги, майже завершили будівництво підземного паркінгу для карет швидкої допомоги. І це тільки початок», – наголосив Синєгубов.

У Стратегії розвитку регіону Олег Синєгубов поставив амбітне завдання – Полтавська область має не тільки утримувати лідерство в наданні якісних і доступних медпослуг, а й стати справжнім медичним центром держави, куди приїжджатимуть лікуватися не тільки жителі регіону, а й інших областей України.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, продовжуючи славні традиції Остапа Бендера, вирішив не відставати у планах розвитку Полтавських Васюків, та оголосив, що до сторіччя Васюкінського турніру 2027 року Полтава стане центром української медицини.

Якої, по великому рахунку, на сьогоднішній день не існує.

Яскравим доказом чому є не тільки відсутність можливостей для виготовлення вітчизняних вакцин, а і відсутність системних (теоретичних та практичних) можливостей для вакцинації населення препаратами іноземних виробників.

Про тотальну корупцію у "передовій" полтавській медицині Останній Бастіон на шпальтах  видання  розповідає останні 7 років.

Казковий персонаж Олег Синєгубов, розповідаючи казки малограмотним, прости господи, журналістам, чомусь забуває у своїх фантазіях за непридатний по своїм технічним параметрам для функціонування прийнятий ним в експлуатацію кардіологічний диспансер, "побудований" кримінальним квартетом  Головко - Голбаном - Неміровським - Синєгубовим.

Казкар Синєгубов у своїх фантазіях чомусь забув і за протитуберкульозний диспансер, який інша гоп - компанія будує понад десять років.

Тільки ці два об`єкти коштували бюджету громади близько  2 млрд гривень.

Я розумію, що суми "відкатів" у 20 - 30 відсотків на "будівництвах" Нью Васюків у Полтаві здатні будь - кому затьмарити розум, породжуючи казкові галюцинації.

Олег Васильович, не зупиняйтеся, Ви ще не сказали про  базу космічних зорельотів у полтавському аеропорту.

 На коли Ви запланували перший рейс Земля - Кассіопея?

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Музей заповідника «Більськ» створять у приміщенні колишнього дитсадка.
07 квітня, 16:50
Тендер на випуск вагонів прописали під Крюківський вагонобудівний завод – це заява фірми «Термінал-Захід» до АМКУ.
07 квітня, 15:35
Октябрський райсуд Полтави на 10 років засудив терориста так званої «ЛНР» Костянтина Аверіна.
07 квітня, 14:25