У Авакова, як і Киви, шизофренія ?

ПОЛІТИКА
03.03.2021, 11:50
У Авакова, як і Киви, шизофренія ?

Яблуко від яблуні недалеко падає.

Арсен Аваков прокоментував популярну в народі фразу "Аваков – чорт". Політик заявив, що, можливо, є янголом, який "терпить це все".

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на "VIP з Наталією Мосейчук" на 1+1.

А може Аваков – ангел, тому що терпить це все? Зокрема, і таке ставлення. Бо у мене така робота, що іноді потрібно бути твердим, а іноді – людяним, але часто – жорстким, – наголосив Аваков.
 

Він зізнався, що іноді на поліцейських "наїжджають" та несправедливо критикують. Тоді хтось "закипає" останніми словами.

За словами Авакова, тоді він збирає співробітників і переконує їх, що "хлопці, ми не цукор, ми не розтанемо". Глава МВС нагадує підлеглим, що вони знають, на яку роботу прийшли, і наразі потрібно просто виконувати свої завдання.

"От і все – роби, що повинен, а буде те, що буде. Це – мій принцип", – заявив Аваков.

Фраза "Аваков – чорт" вперше пролунала під час протестів проти свавілля поліції у 2019 році. Нещодавно її як гасло використали під час протестів на підтримку активіста Сергія Стерненка Головні новини 23 лютого.

Дана заява Арсена Авакова викликала хвилю народної "любові" в соціальних мережах. Коментарі користувачів яскраво висвітлюють ставлення громадян до Арсена Авакова та його відомства:

У Авакова, як і Киви, шизофренія ?_1
У Авакова, як і Киви, шизофренія ?_3
У Авакова, як і Киви, шизофренія ?_5
У Авакова, як і Киви, шизофренія ?_7
У Авакова, як і Киви, шизофренія ?_9
У Авакова, як і Киви, шизофренія ?_11
У Авакова, як і Киви, шизофренія ?_13

А ми нагадуємо, що тимчасовий міністр внутрішніх справ перебуває на посаді 2561 день !

Читайте також:
Життя
На відміну від медицини, у цій площині немає великої кількості наукової інформації, на яку можна було б спиратися із 100%-ми вірогідністю.
01.07.2023, 18:55
Життя
Війна – це завжди біль, людські втрати, страх і обмеження. Але навіть до такої надзвичайної ситуації призвичаюються.
23.11.2022, 16:59
Життя
Емоційні та фізичні реакції, які слідують за травматичною подією, зазвичай є дуже інтенсивними.
02.11.2022, 18:09
Війна
Повертаючися після виснажливих боїв, військовослужбовці Міністерства внутрішніх справ потребують невідкладної психологічної допомоги.
05.10.2022, 18:34
Війна
Владімір Путін є безнадійно хворою істотою, що всіма фібрами власного малого тіла ненавидить і прагне вбити тих, хто йому не підкоряється.
20.06.2022, 19:24
Політика
ЄС, НАТО і США не готові до боїв, подібних на українському фронті. Проте, як би їх не намагалися уникнути, це станеться із волі КНР і РФ.
13:49