У боях за Україну загинув естонський доброволець Танель Криггуль

ВІЙНА
02.10.2023, 08:05
У боях за Україну загинув естонський доброволець Танель Криггуль

Він воював проти окупантів із 2022 року.

Естонець Танель Криггуль із позивним "Стінгер" входив до складу Міжнародного легіону територіальної оборони (Іноземний легіон).

Про це пише естонське видання Postimees.

У день своєї загибелі разом із побратимом Танель тримав позиції у приватному будинку біля Лимана. По них ударив російський безпілотник. Внаслідок удару від будинку залишилися лише руїни.

У боях за Україну загинув естонський доброволець Танель Криггуль_1

Танель Криггуль другий естонець, який загинув на війні в Україні.

У березні 2023 року в боях проти російських окупантів загинув естонець Іво Юрак. Колишній офіцер сил оборони Естонії приїхав захищати Україну восени 2022 року.

Редакція «Останнього Бастіону» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Дякуємо за Чин!

Читайте також:
Некролог
Полтавський край знову у жалобі через бойову втрату на фронті. У селі Нова Михайлівка в останню дорогу провели нашого незламного земляка.
вчора, 21:40
Полтава
Наш земляк поліг смертю хоробрих під час запеклих боїв на Донецькому напрямку 30 січня. Проте лише тепер він навік спочив у рідному селі.
12 липня, 14:51
Полтава
Полтавський край знову у жалобі через фронтову втрату. У боях проти російських окупантів на Донеччині поліг наш 29-річний земляк.
12 липня, 06:06
Полтава
31-річний земляк зупиняв окупаційно-терористичний контингент РФ на відтинку Північного фронту. Нині він у лавах Небесного Воїнства України.
08 липня, 06:00
Полтава
Про день і час прощання із полеглим захисником України буде повідомлено додатково. Наш земляк віднині у лавах Небесного Воїнства.
05 липня, 08:29
Війна
Допомагаючи Україні у війні проти російських загарбників, на фронті загинув відомий волонтер та бойовий медик з Великої Британії Пітер Фуше.
01 липня, 17:05