У центрі Пирятина встановлять меморіал воїнам АТО/ООС

ПОЛТАВА
12.08.2021, 11:48
У центрі Пирятина встановлять меморіал воїнам АТО/ООС

Поточна загальна кошторисна вартість проєкту пам'ятного знаку складає 2 мільйони 20 тисяч 92 гривні.

Таку інформацію оприлюднила пресслужба Пирятинської міської ради, передає аґенція "Останній Бастіон".

Місцеві чиновники вже затвердили відповідний робочий план спорудження монумента захисникам територіальної цілісності України; він розташовуватиметься на вулиці Соборна.

Наразі відомо, що площа території майданчика проєктування складає 193 м², а орієнтовна тривалість будівництва – 2 місяці.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями у Пирятині згадали земляка, який поліг у битві за Савур-могилу влітку 2014-го року.

Читайте також:
Світ
У прикордонній з РФ естонській Нарві вирують справжні пристрасті щодо долі пам'ятника совєцькому танку, встановленого 70 років тому.
10 серпня, 09:09
Полтава
Боротьба за незалежність України та перехід на бік ворога (скажімо, більшовицьких окупантів) цієї незалежності – речі несумісні.
16 липня, 20:34
Виміри
"Останній Бастіон" приєднується до ініціативи ДУК ПС з увічнення українського захисника Тараса "Хаммера" Бобанича у топоніміці Полтави.
15 липня, 14:23
Опінії
Світ не знає про шахту Саліна. Та ми повинні пам'ятати...
27 червня, 15:45
Книги
Відомий літературний твір карельського і фінського народів висунуто на конкурс Європейської комісії зі збереження історичної спадщини.
15 червня, 07:52
Історія
Російська історія заснована на викрадених в інших і підкорених Москвою народів артефактах та неодноразово переписана на замовлення режимів.
02 червня, 09:08