У деокупованому Карабасі виявили братську могилу закатованих азербайджанців

СВІТ
05.10.2022, 09:12
У деокупованому Карабасі виявили братську могилу закатованих азербайджанців
Фото: Anadolu Ajansı

На околиці гірського селища Еділлі, звільненого від вірменських окупантів, знайдено останки не менш як 25 військовослужбовців Азербайджану.

Про це з місця розкопів масового поховання у Карабасі повідомило провідне турецьке видання "Anadolu Ajansı", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, братська могила знаходиться на території Ходжавендського району Азербайджанської республіки, звідки вигнали окупантів наприкінці жовтня 2020 року.

«Те, що зараз спостерігаєте – це розкопки з метою пошуків зниклих безвісти в період першої Карабаської війни у 1990-х роках. Вже сьогодні на території села Еділлі виявлено загалом останки 25 осіб. Так, 26 вересня було виявлено тіла 12 людей у ​​військовій уніформі наших збройних сил. За допомогою аналізів ДНК будуть встановлені їхні особи», – розповів представник Державної комісії у справах військовополонених, заручників і зниклих безвісти громадян Азербайджану Наміґ Ефендієв.

Також чиновник повідомив, що судячи з одягу та предметів, знайдених поряд із кістками, останки людських тіл належать азербайджанським солдатам, які, ймовірно, були розстріляні.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що шиїтський військово-релігійний режим Ірану має плани вторгнення до Азербайджану, бо не хоче посилення впливу Туреччини у регіоні.

У деокупованому Карабасі виявили братську могилу закатованих азербайджанців_1
Читайте також:
Світ
З різних чеченських джерел надходять однакові повідомлення про вкрай тривожний стан місцевих маріонеткових чиновників.
01 липня, 20:07
Світ
Наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.
22 квітня, 16:31
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15 березня, 21:21
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10 березня, 19:53
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23 лютого, 17:32
Світ
Представники найчисленнішого тюркськомовного етносу кипчацької групи Республіки Дагестан закликали одноплемінників до єднання.
05 лютого, 17:09