У деокупованому Карабасі виявили братську могилу закатованих азербайджанців

СВІТ
05.10.2022, 09:12
У деокупованому Карабасі виявили братську могилу закатованих азербайджанців
Фото: Anadolu Ajansı

На околиці гірського селища Еділлі, звільненого від вірменських окупантів, знайдено останки не менш як 25 військовослужбовців Азербайджану.

Про це з місця розкопів масового поховання у Карабасі повідомило провідне турецьке видання "Anadolu Ajansı", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, братська могила знаходиться на території Ходжавендського району Азербайджанської республіки, звідки вигнали окупантів наприкінці жовтня 2020 року.

«Те, що зараз спостерігаєте – це розкопки з метою пошуків зниклих безвісти в період першої Карабаської війни у 1990-х роках. Вже сьогодні на території села Еділлі виявлено загалом останки 25 осіб. Так, 26 вересня було виявлено тіла 12 людей у ​​військовій уніформі наших збройних сил. За допомогою аналізів ДНК будуть встановлені їхні особи», – розповів представник Державної комісії у справах військовополонених, заручників і зниклих безвісти громадян Азербайджану Наміґ Ефендієв.

Також чиновник повідомив, що судячи з одягу та предметів, знайдених поряд із кістками, останки людських тіл належать азербайджанським солдатам, які, ймовірно, були розстріляні.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що шиїтський військово-релігійний режим Ірану має плани вторгнення до Азербайджану, бо не хоче посилення впливу Туреччини у регіоні.

У деокупованому Карабасі виявили братську могилу закатованих азербайджанців_1
Читайте також:
Світ
Баку продовжує натякати Єревану на потребу укласти остаточну мирну угоду і провести демаркацію спільного державного кордону.
17 січня, 18:48
Світ
Майже мільйон громадян РФ за цей рік змогло втекти до маленької кавказької республіки, що є загрозою для національної безпеки.
19.12.2022, 05:51
Політика
Тбілісі продовжує робити одну геополітичну помилку за іншою, не розуміючи, що відвертає грузинський народ від очікуваної євроінтеграції.
08.11.2022, 07:45
Політика
Лідери проросійського грузинського Консервативного руху взяли участь у пропагандистському форумі, організованого Євразійським союзом.
09.10.2022, 09:38
Світ
Очільник турецької дипломатії заявив про цілковиту підтримку братнього Азербайджану на тлі чергової ескалації на Південному Кавказі.
13.09.2022, 18:18
Історія
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06.09.2022, 16:05