У держави бракує грошей на швидку модернізацію ЗСУ, – Арестович

ПОЛІТИКА
22 жовтня, 12:31
У держави бракує грошей на швидку модернізацію ЗСУ, – Арестович
Фото: bastion.tv

Українська армія ще довго не побачить на передовій танки "Оплот" і подібне надсучасне озброєння через діру у бюджеті.

Про це у прямому етері на YouTube-каналі "Politeka" заявив радник голови Офісу Президента України Олексій Арестович.

Відповідаючи на питання кореспондента "Останнього Бастіону" з online-чату про назріле оновлення бойової техніки Збройних Сил України, радник Андрія Єрмака обмежився загальними фразами, ухилившися від чіткої відповіді.

«Перше – хочу, щоби всі усвідомили, що ми не воюємо за вірменським сценарієм, у нас слабо азербайджанський сценарій. Що я маю на увазі? Для нас, як і для Азербайджану, нині є важливим розвиток безпілотної літальної техніки, авіації, супутникового зв'язку, розвідки, що дозволяють точково послаблювати ворога. Але ЗСУ йдуть за цим сценарієм дуже і дуже повільно з однієї простої причини – у нас бракує грошей! Друге, у нас здебільшого рівнинна місцевість і протяжність кордону з РФ, де голий степ, якраз це демонструє. Захищатися там і воювати у таких умовах вкрай важко, не кажучи вже про збалансований розвиток ЗСУ. Особисто я вважаю, що для того, аби кардинально реформувати українську армію потрібно мінімум $50 мільярдів. Але у нас таких коштів немає. Ми не Азербайджан, в якого повно нафти. Не чекайте "Оплот"-изації армії», – переконує Олексій Арестович.

Радник голови Офісу президента також наголосив, що 1 хороший танк типу "Оплот" чи "Булат" потребує $7-8 мільйонів бюджетних коштів.

Але, якщо такі й з'являться найближчими роками на балансі ЗСУ, то на фронт вони не поїдуть, бо існує небезпека їхнього знищення окупаційними військами.

«Навіть надсучасні танки знищуються безпосередньо на війні на "раз-два". Тому слід зрозуміти, що ця ситуація на сьогодні вкрай складна і немає її швидкого вирішення», – підсумував Олексій Арестович.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на Росії бойовому катеру присвоїли ім'я вбивці українських захисників.

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
На радіотехнічні війська покладена місія завчасно попередити про повітряний напад
02 грудня, 09:03
Водночас схожі роботи працівники заводу проводять з партією танків Т-64БВ.
01 грудня, 10:17
За словами представника компанії, випробування бойовою стрільбою проводилися з платформи гусеничного бронетранспортера M113
30 листопада, 12:19
Путінський режим боїться зазнати геополітичної поразки, а тому нарощує свою військову присутність на загарбаних у сусідів територіях.
30 листопада, 11:44
Схоже, що поки в Росії немає жодної стандартизації цієї концепції. Ймовірно, зараз проводиться пошук оптимального варіанта.
30 листопада, 08:48
Унікальний гусеничний панцерник, розроблений інженерами харківського заводу імені В.О. Малишева, прибув у США.
23 жовтня, 12:34