У Донецьку снаряд влучив у автобус. Загинуло 2 людей, 8 – поранені

ПОЛТАВА
25.11.2014, 10:12
У Донецьку снаряд влучив у автобус. Загинуло 2 людей, 8 – поранені

Сьогодні зранку у Донецьку снаряд влучив в автобус, в результаті чого загинули 2 людини, ще 8 - отримали поранення.

Про це повідомив голова Київської районної адміністрації в Донецьку Іван Приходько, пише «УНІАН». "О 8.00 обстріляний проспект Маршала Жукова. Постраждала 21-ша школа. Ряд приватних будинків і магазинів. На жаль, не обійшлося без жертв. В автобусі 6-го маршруту загинули дві людини і поранені вісім", - написав він на своїй сторінці в соцмережі.

Раніше про подію повідомляли місцеві жителі в соціальних мережах.

"Сьогодні близько восьмої ранку влучив снаряд у маршрутку 6-а, на Софії, (Жовтневе селище), багато поранених, точно відомо про двох убитих. Сталося це на пров. Маршала Жукова - пр. Колгоспного. Співробітники 21-ї лікарні їхали на роботу", - написала на своїй сторінці в соцмережі місцева жителька Олена Павлова.

Також цю інформацію підтвердив так званий "народний мер" міста Ігор Мартинов. За його інформацією, в результаті вибуху загинули 2 людини. Також є поранені.


Читайте також:
Полтава
7 червня в країні відбудуться парламентські вибори.
07 червня, 09:19
Полтава
Кооператив Династія ще не все вкрав, і не всіх убив.
05 червня, 11:33
Полтава
Це відбулося через надання підрозділу ССО назви «імені Героїв УПА».
01 червня, 13:05
Полтава
Найдорожчий бензин та дизель наразі пропонують мережі Окко, WOG та Socar.
01 червня, 11:27
Полтава
Мовчання і байдужість вбивають. Де всі ті, хто порозвішували свої фейси по бордам в прагненні до владного корита?
28 травня, 09:36
Полтава
Керівництво Полтавського ДБР  вирішило добити місто. Госпідари ямщики його руйнують, дбеерівці добивають.
23 травня, 11:17