У ДУК ПС нині згадують полеглих на Сході побратимів

ВІЙНА
18.12.2021, 14:23
У ДУК ПС нині згадують полеглих на Сході побратимів
Фото: ДУК ПС

18 грудня 2016 року у бою на Світлодарській дузі у Донецькій області смертю хоробрих полягли четверо добровольців-правосекторівців.

Йдеться про Андрія Широкова (друг "Сім'янин"), Романа Радівілова (друг "Гюрза"), Дмитра Клименка (друг "Санич") і Андрія Байбуза (друг "Ефа").

Відповідний некролог-посвяту оприлюднили побратими загиблих Героїв у Facebook-спільноті ДУК ПС, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Ось, як згадує події того дня на Донеччині безпосередній учасник – боєць на псевдо "Змій":

«Московські найманці підтягували резерви живої сили, працювала важка артилерія. Кругом нас все свистіло, тріщало, шуміло. Просування вперед було неможливим. Я і ще два побратима, майже 800 метрів повзли, піднятись було нереально. Ми знайшли місце, куди можна заховатись і звалились туди. У той момент неподалік нас розірвалося кілька мін 120-го калібру. Вони впали в тому місці, де ми недавно повзли.

Вже пізніше, ми почали дізнаватись про втрати. "Гюрза", "Ефа"... Інформація була неточна. Всі багато говорили, суперечили одне одному. Були версії, що "Ефа" підірвав себе гранатою, як потім виявилося, що він встиг зателефонувати матері. У цій безглуздо спланованій операції 18 грудня загинуло четверо правосекторівців. Вічна слава вам, Герої».

Широков Андрій Вікторович (
Широков Андрій Вікторович ("Сім'янин")
Клименко Дмитро Васильович (
Клименко Дмитро Васильович ("Санич")
Радівілов Роман Юрійович (
Радівілов Роман Юрійович ("Гюрза")
Байбуз Андрій В'ячеславович (
Байбуз Андрій В'ячеславович ("Ефа")

Своєю чергою редакція "Останнього Бастіону" також висловлює співчуття родинам полеглих добровольців-правосекторівців: ми пам'ятаємо ваш Чин в ім'я України!

Між тим, як ми раніше вже інформували, цілком очевидно, що через коротку пам'ять переважної більшості українців, задурених кремлівською пропагандою, посеред Донецького степу продовжують гинути наші захисники, зокрема і бійці ДУК ПС.

Читайте також:
Війна
Професор Ужгородського національного університету Федір Шандор під зливами ворожих куль на Сході України навчає студентство.
07 травня, 07:46
Війна
Ваш приклад мужності та героїзму надихає українців !
05 травня, 15:55
Війна
На Донецькому напрямку Східної операційної зони Сил оборони України наші захисники мають втрати серед особового складу.
01 травня, 09:31
Світ
Ракетний удар по Дудаєву було завдано в момент, коли він розмовляв через супутниковий телефон в безлюдній місцевості.
21 квітня, 20:48
Опінії
Люди з ночі чекали, аби стати перед Тарасом на коліна.
19 квітня, 14:43
Війна
Український гвардієць Дмитро Таритін на псевдо "Молнезар" віддав своє життя за вільну Україну під час оборони Маріуполя.
16 квітня, 18:32