У Фінляндії незаконно звільнили правоохоронця, нібито за зв'язки з «Азовом»

СВІТ
24.07.2021, 12:23
У Фінляндії незаконно звільнили правоохоронця, нібито за зв'язки з «Азовом»

Поліція реґіону Східна Уусімаа відсторонила від роботи вже третього свого співробітника, підозрюючи у "правому екстремізмі".

Про це йдеться у матеріалі, підготовленого й оприлюдненого провідним виданням Фінляндії "YLE", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Неназваного колишнього правоохоронця звинувачують у співорґанізації активної праворадикальної спільноти на платформі WhatsApp із метою нібито обговорення масових убивств імміґрантів і вчиненні посадових злочинів.

Станом на тепер керівництво поліції Гельсинкі провадить службове розслідування щодо вже 5 відсторонених підлеглих осіб за кількома статтями Кримінального кодексу Фінляндії; воно має бути завершено восени поточного року.

За матеріалами попереднього слідства відомо, що у листопаді 2018 року ґрупа поліціянтів активно обговорювала події в Україні, зокрема війну з російськими аґресорами на Донбасі.

Неназваний фіґурант кримінального провадження запропонував іншим користувачам соціальної мережі допомогти підрозділу "Азов" — ​відправити на допомогу українцям у боротьбі з окупантами партію оптичного приладдя (біноклі, системи нічного бачення тощо), а також певну суму грошей.

На допиті звільнений чоловік заявив: передати ані кошти, ані обладнання так і не вдалося; попри це правоохоронне керівництво Гельсинкі переконане, що навіть такий вияв підтримки українських захисників суперечить корпоративній етиці, статутним положенням і поведінці поліції.

Варто нагадати читачам, що чинний міністр внутрішніх справ Фінляндії Марія Огісало — відверта прихильниця політики мультикультуралізму та "ґендерної ідеолоґії", яка наперекір законам країни й посадовим інструкціям активно підтримує лівацькі деструктивні рухи "Antifa" і "Black Lives Matter".

Тому цілком зрозумілою виглядає подібна чистка "небажаних елементів" серед фінляндських правоохоронців; бо як казали давні римляни: «Все, що дозволено Юпітеру, не дозволено бику».

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", на вулиці Банковій у Києві також досі не навчилися відрізняти справжнього ворога України від уявних загроз, які нібито продукують націоналісти.

Читайте також:
Війна
Від початку повномасштабного вторгнення окупаційні суди в Криму винесли вироки 19 кримським політв’язням – КримSOS
09 червня, 16:45
Кримінал
Уродженець міста Томськ і опозиційний громадський діяч Ігор Кузнєцов, який боровся з Кремлем, не бачитиме волі до початку літа.
14 лютого, 08:37
Політика
Окупанти засудили двох кримських татар до 11 років колонії суворого режиму
11 лютого, 14:35
Світ
Усе для своїх, для чужих нічого – за таким принципом працюють органи виконавчої влади Фінляндії, видаючи ґебістам російських біженців.
31 січня, 08:37
Війна
Окупанти у Криму тримають у неволі щонайменше 116 людей за політичними чи релігійними мотивами
27 січня, 20:35
Світ
Прослуховування, стеження, погрози та сфабрикована справа про наркотики
23 січня, 18:30