У Фінляндії відкопали склад зброї бронзової доби

ІСТОРІЯ
09 жовтня, 11:37
У Фінляндії відкопали склад зброї бронзової доби
Фото: Porin kaupunki

Неподалік портового міста Порі місцевий мешканець за допомогою металошукача знайшов рідкісні артефакти.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба на сайті муніципальної ради, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За словами чоловіка, на ім'я Матті Рінтамаа, він проводив культиваційні роботи у дворі батьківського будинку і випадково наткнувся на щось залізне, тому і взяв до рук металошукач.

«Попервах вдалося відкопати кілька розрізнених шматків невідомого металу з віковою корозією. Деякі з них були зовсім невеликими, але один фрагмент виявився досить довгим. Як потім сказали запрошені фахівці-археологи, це був розтрощений меч бронзової доби, йому не менше 2000 років», — коментує знахідки Матті Рінтамаа.

Станом на тепер всі артефакти — понад 200 металевих предметів, з яких 25 доволі рідкісних мечів віком до 4000 років — передано на дослідження до Національної ради старожитностей Фінляндії.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", російські окупанти привласнюють українську культурну спадщину у Криму.

У Фінляндії відкопали склад зброї бронзової доби_1
вибір редакції
Читайте також:
Підприємливих ділків, охочих привласнити цінну київську землю під виглядом "реконструкції", нарешті вгамують у законний спосіб.
01 вересня, 10:35
20 серпня, рано вранці в центрі Києва знесли садибу Барбана 19 століття, яку раніше захищали від забудови активісти.
20 серпня, 11:20
Величний маєток правителів Афґаністану — палац Тадж-Беґ — скоро зможе приймати відвідувачів після завершення 20-річної реконструкції.
24 червня, 08:48
24 травня 1964 р., співробітниками КДБ СССР було здійснено підпал Державної публічної бібліотеки АН УРСР.
04 травня, 14:13
Лисенко сформував і розвинув майже всі присутні в українській музичній творчості жанри.
22 березня, 17:59