У Ґази з Україною схожі історії

СВІТ
01 січня, 12:23
У Ґази з Україною схожі історії
Фото: Anadolu Ajansı

Палестинський та український народи поєднані спільним болем і трагедією. Нас щиро ненавидять й люто вбивають сусіди зі Сходу.

Сіоністський режим прагне цілковито зачистити смугу Ґази від корінного населення. На цьому постійно з телеекранів, преси, соціальних мереж наголошують як ізраїльські урядовці, так і депутати з рабинами.

Напередодні настання Нового року міністр фінансів (фактично, скарбник від обмеженого кола олігархів і світового єврейства — прим. ред.) Бєцалель Смотріч попередив, що його країна планує анексувати знекровлений сектор Ґаза. Куди діватися палестинцям, міністр не уточнив, адже прямо зараз ЦАХАЛ коїть геноцид.

«Якщо ми будемо діяти стратегічно правильно, буде імміграція і ми житимемо у Ґазі. Ми не допустимо, щоби там жили 2 мільйони чужинців.Вони хочуть піти, вони прожили у ґетто 75 років і перебувають у скрутному становищі. Ізраїль має повне права на цю смугу землі», — заявив Смотріч.

Окремо представник сіоністського режиму додав, що зараз на столі в українофоба Біньяміна Нетаньягу також лежить проєкт закону про заборону християнства в Ізраїлі та заборона згадувати ім'я Ісуса. Криміналізація іновірства відбувається на тлі протверезіння християн у всьому світі, які нарешті побачили сатанинське обличчя єврейської держави.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що поки бойовики ЦАХАЛ стирають з лиця Землі смугу Ґази, на Західному березі річки Йордан триває тихий терор. Окупанти діють згідно з Торою, Танахом і Талмудом проти палестинців.

Читайте також:
Кримінал
Семеро чоловіків завдали Україні збитків на 7 мільярдів гривень. Вони відновили роботу залізорудного комбінату у Василівському районі.
23 лютого, 19:14
Світ
Етноцид палестинців, влаштований режимом божевільного українофоба Сатаньягу, перевершує звірства нацистів. Бібі бере приклад із рашистів.
18 лютого, 08:42
Світ
Понад 100 днів ізраїльська воєнна машина терору та окупації перетворює сектор на знелюднену пустку. Де було життя — нині панує смерть.
02 лютого, 08:12
Світ
Не вдовольнившись смертями тисяч палестинських дітей і жінок, сіоністи перейшли до іншої тактики. Повністю вимкнули зв'язок у секторі.
19 січня, 20:05
Історія
82 роки тому Червона армія відступала на Схід під тиском Вермахту. В українській столиці чекісти готувалися здійснити масштабний підрив.
14 січня, 11:15
Війна
Як Андрій Портнов курував окупацію Криму.
08 січня, 10:19