У Хоролі планують зробити укриття у школі за 290 тис. грн

ПОЛТАВА
18 червня, 14:56
У Хоролі планують зробити укриття у школі за 290 тис. грн

Строк надання послуг завершується 30 серпня поточного року. Чи встигнуть ремонтники із поставленим завданням, не уточнюється.

Відповідну тендерну заявку цього тижня викладено в електронній системі публічних закупівель Prozorro. Замовником ремонту опорного освітнього закладу «Хорольська гімназія» виступив орган самоврядування.

Йдеться про спорудження найпростішого укриття на загальну суму 290 тисяч гривень, яку заздалегідь виділено із міського бюджету. Наголошено, що кінцевий строк подання тендерних пропозицій і початок аукціону — 20 червня 2024 року.

Станом на сьогодні відсутні відомості про інших учасників аукціону; ніхто із потенційних підрядників поки не подав заявку, хоча термін добігає завершення. У міській раді відмовилися коментувати, чи продовжать тендер, у разі, якщо не буде охочих виконати ремонтні роботи.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла про те, як деякі із місцевих рад Полтавщини вирішили зекономити на безпеці населення. Рятуватися від російських ракет і дронів стало дешево та сердито.

Читайте також:
Полтава
Мова про не цільове використання мешканцями питної води. Особливо зараз, під час постійних проблем з електропостачанням на тлі спеки.
вчора, 16:12
Полтава
Божевілля та відчай шириться Полтавщиною. Слідом за Гадячем, Зіньковом і Диканькою активізувалися українофоби у Нових  Санжарах.
вчора, 08:09
Полтава
Доки влада Полтави свідомо саботує підтримку наших захисників, інші громади області вкладаються по повній. Не шкодують жодної копійки.
11 липня, 12:30
Полтава
У Пирятинській лікарні на базі приймального відділення запрацював новий рентген. Влада у звичній манері приписала всі заслуги виключно собі.
05 липня, 14:56
Полтава
Родини воїнів, які віддали своє життя за кожного із нас, на урочисте відкриття Алеї Героїв не запросили. Це був закритий захід для обраних.
02 липня, 20:39
Полтава
Охочих узяти участь у тендері зі спорудження підземного укриття не знайшлося. Влада міста розмірковує над новою пропозицією.
30 червня, 08:12