Влада Гадяча пішла слідом Білицьких чиновників

ПОЛТАВА
09 червня, 16:21
Влада Гадяча пішла слідом Білицьких чиновників

Деякі із місцевих рад Полтавщини вирішили зекономити на безпеці населення. Рятуватися від російських ракет і дронів стало дешево та сердито.

Яскравим свідченням слугує завершений тендер в електронній системі публічних закупівель Prozorro. Замовником ремонту споруди цивільного захисту у Гадяцькому ліцеї №3 імені Івана Виговського виступив орган самоврядування.

Чиновники воліють здійснити косметичну реконструкцію найпростішого укриття за бюджетний кошт на загальну суму 70,7 тисячі гривень. Строк надання послуги завершується 31 грудня 2024 року; де до того переховуватимуться діти, не уточнюється.

Єдиний учасник тендеру, а відтак переможець і підрядник — приватне підприємство «Будівельник» — мусить до вказаної дати підготувати укриття (відповідно до чинних норм). Той факт, що вищенаведеної суми може не вистачити навіть на закупівлю фарби із цементом, гадяцьку владу не обходить.

Для марнотратних чинуш місцевого рівня важливо показати столичному начальству бурхливу діяльність. Безпека ж мешканців громади — це лише словосполучення у документі, на яке не звертають уваги, коли відбувається «освоєння бюджету».

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати, як Офіс простих рішень із вулиці Банкової у Києві множить свої регіональні філії. Чиновники не цураються визнавати, що займаються профанацією.

Читайте також:
Полтава
Мова про не цільове використання мешканцями питної води. Особливо зараз, під час постійних проблем з електропостачанням на тлі спеки.
14 липня, 16:12
Полтава
Божевілля та відчай шириться Полтавщиною. Слідом за Гадячем, Зіньковом і Диканькою активізувалися українофоби у Нових  Санжарах.
14 липня, 08:09
Полтава
Доки влада Полтави свідомо саботує підтримку наших захисників, інші громади області вкладаються по повній. Не шкодують жодної копійки.
11 липня, 12:30
Полтава
У Пирятинській лікарні на базі приймального відділення запрацював новий рентген. Влада у звичній манері приписала всі заслуги виключно собі.
05 липня, 14:56
Полтава
Родини воїнів, які віддали своє життя за кожного із нас, на урочисте відкриття Алеї Героїв не запросили. Це був закритий захід для обраних.
02 липня, 20:39
Полтава
Охочих узяти участь у тендері зі спорудження підземного укриття не знайшлося. Влада міста розмірковує над новою пропозицією.
30 червня, 08:12