У Казахстані знову неспокійно – масово страйкують нафтовики

СВІТ
11.02.2022, 08:37
У Казахстані знову неспокійно – масово страйкують нафтовики

Сотні жителів Манґистауської області уже тиждень мітингують із вимогою надати житло і соціальні виплати працівникам нафтової галузі.

Такі відомості з місця масових протестів на Заході Казахстану оприлюднило видання "Радіо Свобода", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що станом на сьогодні страйкувати вийшли робітники таких промислових підприємств, як "Бурґилау", "Total", "Qazaqgazondeu", "КаспіПрофСнаб" і "Planika"; їх підтримують родичі, котрі заблокували міські адміністрації Актау і Жанаозена.

«Всі роботи на бурових свердловинах вказаних компаній тимчасово повністю зупинено. Ми вимагаємо гідного ставлення до себе від дирекції, яка нас визискує. Нехай надають нормальне житло, покращують умови праці та збільшують заробітну плату за наш тяжкий труд. А до того ми продовжимо страйкувати», – прокоментував ситуацію один із мітингарів Бауіржан Абубакіров.

За інформацією з відкритих джерел відомо, що влада Манґистауської області оперативно зголосилася "натиснути" на промислових гігантів нафтової галузі, аби втихомирити протест; силові органи поки не залучено для можливого розгону.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що нещодавно Служба безпеки України погрожувала депортацією деяким опозиційним казахстанським активістам.

У Казахстані знову неспокійно – масово страйкують нафтовики_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Протестуючі, серед іншого, вимагають арештувати Нетаньяху, Байдена та путіна
27 березня, 07:43
Світ
Росія не припиняє спроб здійснити державний переворот у Кишиневі, де сьогодні, 28 лютого, відбувся черговий антиурядовий шабаш.
28 лютого, 19:27
Політика
Агенти Кремля таки наважилися зібрати велелюдний мітинг у Кишиневі, серед учасників: люди похилого віку, маргінали та асоціальні елементи.
19 лютого, 17:30
Світ
російський фрегат "Адмірал Горшков" готується вийти з бухти в Кейптауні до Дурбану, для участі в навчаннях з ВМС ПАР та Китаю
16 лютого, 11:19
Світ
Один зі стратегічних об'єктів, який належить Корпусу вартових ісламської революції Ірану, зазнав нападу невідомих месників.
16 січня, 17:51
Світ
Тисячі ізраїльтян та жителів Тунісу вийшли на вулиці своїх міст, щоб виразити невдоволення правителями.
14 січня, 23:15