У Казахстані знову неспокійно – масово страйкують нафтовики

СВІТ
11 лютого, 08:37
У Казахстані знову неспокійно – масово страйкують нафтовики

Сотні жителів Манґистауської області уже тиждень мітингують із вимогою надати житло і соціальні виплати працівникам нафтової галузі.

Такі відомості з місця масових протестів на Заході Казахстану оприлюднило видання "Радіо Свобода", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що станом на сьогодні страйкувати вийшли робітники таких промислових підприємств, як "Бурґилау", "Total", "Qazaqgazondeu", "КаспіПрофСнаб" і "Planika"; їх підтримують родичі, котрі заблокували міські адміністрації Актау і Жанаозена.

«Всі роботи на бурових свердловинах вказаних компаній тимчасово повністю зупинено. Ми вимагаємо гідного ставлення до себе від дирекції, яка нас визискує. Нехай надають нормальне житло, покращують умови праці та збільшують заробітну плату за наш тяжкий труд. А до того ми продовжимо страйкувати», – прокоментував ситуацію один із мітингарів Бауіржан Абубакіров.

За інформацією з відкритих джерел відомо, що влада Манґистауської області оперативно зголосилася "натиснути" на промислових гігантів нафтової галузі, аби втихомирити протест; силові органи поки не залучено для можливого розгону.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що нещодавно Служба безпеки України погрожувала депортацією деяким опозиційним казахстанським активістам.

У Казахстані знову неспокійно – масово страйкують нафтовики_1
Читайте також:
Світ
Ташкент усе ж пішов va banque у питанні остаточного згортання багаторічного автономного статусу Республіки Каракалпакстан.
02 липня, 16:00
Світ
Природозахисники Фінляндської республіки вийшли на протест задля недопущення вивантаження російського вугілля у порту Ганко.
13 квітня, 18:32
Полтава
Поляки масово виходять до магазинів Auchan, Leroy Merlin та Decathlon із закликом піти з російського ринку
29 березня, 16:10
Світ
Працівникам вітчизняної галузі освіти варто звернути увагу на своїх іранських колег, які домагаються від влади гідного ставлення до себе.
21 лютого, 12:33
Політика
На площі перед Офісом Президента триває протестний "Мітинг справедливості", організований родинами полеглих військовослужбовців.
03 лютого, 13:30
Світ
Наперекір заявам президента-узурпатора Касима-Жомарта Токаєва, волелюбний казахський народ не хоче бути колонією Кремля.
11 січня, 06:59