Представники народів поневолених московією висловили солідарність із народом Казахстану

СВІТ
06 січня, 16:35
Представники народів поневолених московією висловили солідарність із народом Казахстану

Імперія завжди придушувала свободу одних народів руками інших поневолених. Така її суть.

Представники різних народів поневолених московією оприлюднили заяву щодо подій у Казахстані, в якій підтримали протестувальників та виступили проти російської інтервенції через ОДКБ.

Як повідомляє аґенція "Останній Бастіон", текст звернення було оприлюднено у четвер, 6 січня.

“З перших днів 2022 року драматичні події в Казахстані сколихнули весь світ. Терплячий і мудрий казахський народ довели до стану, коли він змушений був вийти на протест, рухомий прагненням соціальної справедливості. Влада злякалася масштабів всенародного виступу, влада захиталася.

«Напівпрезидент» Касим-Жормат Токаєв, що є лише політичною тінню Нурсултана Назарбаєва, закликав держави-учасниці Організації Договору про колективну безпеку «допомогти навести лад в країні». За цими словами ховається страх і небажання режиму дослухатися до власного народу. Токаєв готовий розпрощатися з суверенітетом Республіки Казахстан, але не зі своїм кріслом. Він сподівається змусити казахів замовкнути за допомогою російських куль.

Імперія завжди придушувала свободу одних народів руками інших поневолених. Така її суть.

І тепер інтервентами з російською пропискою можуть стати татари, чеченці, буряти, удмурти. Не можна допустити такої ганьби!” – зазначено в заяві.

Підписанти звернулися “до вірних синів народів, що живуть споконвіку на своїй землі”, із такими закликами:

  1. Питання ціни на газ, відставки уряду, проведення дострокових виборів тощо – це внутрішні справи Республіки Казахстан. Лише казахстанцям вирішувати, як жити у своїй країні.
  2. Якими б заявами не прикривався пан Токаєв, введення іноземних військ до Казахстану – це не допомога, а каральна акція. Інтервентам доведеться вбивати цивільне населення іншої країни в ім’я геополітичних інтересів імперії. Колись ця імперія спрямує Росгвардію, ФСБ та армію вбивати і ваших батьків, дружин та дітей.
  3. Закликаємо військовозобов’язаних та офіцерів Російської Федерації саботувати під будь-яким приводом відправлення до Казахстану. Якщо ви все ж опинитесь на казахській землі – переходьте на бік повсталого народу зі зброєю та військовою технікою.
  4. Звертаємось до повсталого народу Казахстану. Казахи! Свобода і незалежність республіки залежить від вашої рішучості та згуртованості. Вимагаєте від командного складу, офіцерів та солдатів збройних сил публічної присяги боронити незалежність держави від агресії. Хай допоможе вам Всевишній!

Звернення підписали:

Рафіс Кашапов, співзасновник громадського руху “Вільний Ідель-Урал”.

Руслан Габбасов, засновник Башкирського національного політичного центру.

Сиресь Боляєнь, інязор ерзянського народу.

Руслан Кантаєв, голова Фінсько-чеченського культурного центру “Вайнах”.

Магомед Муцольгов, російський правозахисник та журналіст.

Фаузія Байрамова, голова Міллі Меджлісу татарського народу, голова татарської партії національної незалежності “Иттифак”.

Нафіс Кашапов, представник громадського руху “Вільний Ідель-Урал” у Польщі.


Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує, що 2 січня лідери башкирського національного руху закликали башкирів не брати участі у війні проти України.

У зверненні, поширеному Русланом Габбасовим – одним із лідерів організації “Башкорт”, ініціатори заяви просять земляків “не йти найманцями”, а тих, хто вже опинився в збройних силах московії – “максимально ухилятися від цієї війни”.

Читайте також:
Війна
Всі громадяни України як один уже мусять працювати над умовами, котрі сприятимуть цілковитій дезінтеграції росії, її остаточному розпаду.
07:01
Світ
У Варшаві постала Ліга Вільних Націй, покликана сприяти розвалу московії та появі нових держав замість російської федерації.
вчора, 07:59
Війна
Військове формування України з білоруських добровольців збільшено до полку
21 травня, 18:23
Новини
Колишній міністр МЗС ЧРІ має намір провести офіційні та неофіційні зустрічі
21 травня, 13:43
Війна
Чим раніше бойові дії та руйнація інфраструктури розгорнуться на росії, тим можливим стане протверезіння населення федерації.
20 травня, 07:56
Світ
Російська агресія проти України спонукала жителів сибірських міст взятися за зброю, поки це – "Бандерівські смузі" та листівки з погрозами.
19 травня, 18:12