У Києві протестуватимуть проти міністра Новосад

ПОЛІТИКА
20 лютого, 07:32
У Києві протестуватимуть проти міністра Новосад

Чиновницю звинувачують у руйнуванні системи освіти.

У середу, 26 лютого, у Києві відбудеться пікетування Міністерства освіти і науки.

Активісти, які анонсували акцію протесту, звинувачують очільницю МОН Ганну Новосад у професійній некомпетентності, руйнуванні системи освіти та ідеологічній заангажованості.

«Міністр освіти Новосад оголосила про заплановане скорочення 70 тисяч вчителів. Це при тому, що навіть у великих містах не вистачає вчителів!  Натомість міністр Новосад жаліється низькій зарплаті в 36 тисяч грн. Тому отримує стотисячні премії і нещодавно купила собі квартиру за мільйон гривень», – йдеться в анонсі.

«Новосад пише з помилками. Не працювала у школі жодного дня. Не має фахової освіти», – додають активісти.

Крім того Новосад закидають ідеологічну заангажованість, зокрема намагання викинути з освітнього процесу ті елементи, які сприяють формуванню національної ідентичності учнів, і, натомість, нав’язати молодому поколінню ліво-ліберальні ідеї.

«У Міністерстві освіти вона просуває згубну для психіки дітей ідеологію гендеру, сексуальні збочення, боролася з образами сім'ї у підручниках», – йдеться в анонсі.

«Такий міністр не потрібен Україні. Ми закликаємо виходити об 11.00 на акцію до Міністерства освіти, 26 лютого 2020 р. з вимогами її відставки», – резюмують активісти.

Читайте також:
Передбачається створення стратегії на 4 роки роботи.
24 вересня, 14:00
28 липня голова Кабінету міністрів із робочим візитом відвідає низку об'єктів області та зустрінеться з "пересічними" полтавцями.
27 липня, 11:09
Уряд своєрідно розподілив всі 66 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусом.
26 липня, 16:53
Кабмін вніс цікавий проєкт закону до Верховної Ради.
21 липня, 12:29
Країна буде використовувати модель адаптивного карантину.
23 червня, 14:33
Уряд планує виносити на засідання уряду та у ВР питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму.
16 червня, 15:26