У Кобеляках відкрили меморіал Небесній сотні

ПОЛТАВА
27 лютого, 08:23
У Кобеляках відкрили меморіал Небесній сотні
Фото: Facebook

Полеглі 10 років тому на столичних вулицях Інститутській та Грушевського, а також Майдані Незалежності Герої продовжують жити у пам'яті.

Саме із метою увічнення подвигу тих незламних українських борців за волю, які відбивалися від «беркутні», на Полтавщині урочисто відрили черговий меморіал. Такі відомості з Кобеляцької громади оприлюднила медіаагенція «Останній Бастіон».

На превеликий жаль, на урочисту церемонію відкриття у центр міста прийшли лише найсвідоміші мешканці — люди середнього і старшого віку. Влада (депутати з чиновниками — прим. ред.) захід проігнорувала, хоча минулого тижня активно піарилась на смертях Героїв Небесної Сотні.

Одна з присутніх жителів Кобеляк, пані Неля Петренко, пояснила, ситуацію наступним чином: «Марно сподіватися на участь міського голови чи інших чинуш, не їхнє це царське діло. Натомість як зарплати та премії задурно отримувати — вони тут, як тут. Скажу відверто, нема у нашому місті влади, є купка пройдисвітів, самозванців і пристосуванців».

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що влада в Україні змінилася, а родичі полеглих у центрі Києва взимку 2013-2014 року протестувальників марно сподіваються покарати винних. «Беркутня» досі сидить на Банковій.

Читайте також:
Полтава
Мешканці другого за населенням міста Полтавщини скаржаться у соціальних мережах на дезінформацію. Влада ж закликала не панікувати.
19 квітня, 14:56
Полтава
Позаторік лише завдяки героїзму згуртованої команди патріотів вдалося уникнути окупації Полтавщини. Гадяч ледь не опинився у руках ворога.
18 березня, 08:23
Війна
У прифронтових населених пунктах, які перебувають під постійними російськими обстрілами, досі залишаються тисячі цивільних громадян.
01 березня, 14:54
Кримінал
Посеред Сулинського заказника у Кременчуцькому районі виявлено порушення правил природокористування. Державі завдано значних збитків.
26 лютого, 08:27
Полтава
Торік попри повномасштабну війну на зміцнення берегової лінії у Мозоліївці витрачено 200 тисяч гривень. У 2022 році роботи не проводилися.
23 лютого, 07:09
Війна
Від Куп'янська до Лимана, від Костянтинівки до Вугледара і далі на Запоріжжя вже мають муруватися друга і третя лінії оборони. Часу мало!
19 лютого, 19:20