У Конґресі США склався «тихий» український консенсус, – The Economist

СВІТ
25 травня, 08:12
У Конґресі США склався «тихий» український консенсус, – The Economist
Фото: The Economist

Американські сенатори та члени Палати представників переважною більшістю підтримують боротьбу України проти російської агресії.

Свідченням цього є нещодавно ухвалені парламентом і підписані президентом США Джозефом Байденом закони про ленд-ліз і фінансову допомогу, йдеться у матеріалі видання "The Economist".

Фактично, і республіканці, і демократи вперше після торішніх політичних чвар об'єдналися, щоби показати РФ і КНР, що Америка впевнено повернулася на геополітичну шахівницю як головний гравець.

Небачена до тепер двопартійна підтримка України приголомшила не тільки світ, але перш за все самих громадян США, тобто безпосередніх виборців.

З-поміж тих, хто не приєднався або не визначився та опинився обабіч нової дійсності, – тільки поодинокі республіканці-трампісти, які досі вважають росію "впливовою наддержавою".

Саме ці політики-маргінали разом із тисячами прихильників звинувачують чинний американський уряд у подвійних стандартах, порівнюючи ситуацію в Афґаністані влітку 2021 року і теперішню війну в Україні.

Прагнення здобути електоральні дивіденди на цьогорічних проміжних виборах до Палати представників змушує поплічників Дональда Трампа відверто саботувати деякі рішення під час засідань Конґресу.

Головна теза відщепенців із Республіканської партії: американські виборці заслуговують на збільшення публічних дебатів щодо підтримки України та можливих наслідків від конфронтації з РФ.

У Білому домі погоджуються з пропозиціями критиків, але наголошують, чим довше триватимуть суспільні обговорення на подібні стратегічні теми, тим критичнішим ставатиме ситуація на фронті, а отже росія, і опосередковано Китай, зміцнюватиметься, чого ніяк не можна допускати.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що новий український світ постає на руїнах Ялтинського миру, створеного спільно Вашинґтоном, Лондоном і Москвою у 1945 році на попелищі Берліну.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
На тлі російської агресії українські народні обранці з президентської монобільшості вирішили роздерибанити останнє, поки є що продати.
01 серпня, 08:01
Політика
У зв'язку з цим, мабуть, слід невідкладно зняти кілька частин із фронту та відвідати хлопцям Верховну зРаду з іншими владними інституціями.
20 липня, 07:09
Політика
Народні депутати зареєстрували законопроєкт, який стосується використання дипломатичного паспорта.
03 червня, 13:45
Політика
Країна на порозі війни, а кухарки, повії, фотографи собі надбавки наміряють.
15 лютого, 17:30
Опінії
Команду Володимира Зеленського і соратників Віктора Медведчука під куполом Верховної Ради об'єднує спільний "язик".
04.11.2021, 10:44
Політика
Відтак завдання держави полягає в інвестуванні сáме тих закладів і програм, які наближають Україну до Європи і кращого майбутнього.
09.09.2021, 08:12