Український світ на руїнах Ялтинського миру

СВІТ
24 травня, 21:03
Український світ на руїнах Ялтинського миру
Фото: Останній Бастіон

98-річний дипломат-пацифіст часів Холодної війни вважає непристойною поведінку України. Мова про путінферштеєра Генрі Кіссінджера.

Колишній державний секретар США і радник президента Річарда Ніксона з національної безпеки днями завітав у швейцарський Давос, де пропагував "фінляндизувати" Україну. З виступом Кіссінджера можна ознайомитися на шпальтах видання "Business Insider".

Так от, людину похилого віку, яка мала б лежати у ліку і чекати на зустріч зі Всевишнім, на вимогу старого американського істеблішменту та продажних євробюрократів притягли в альпійське містечко для озвучення тез кремлівської пропаганди. Ексдержсек висловився за повернення до архітектури Ялтинської системи, тобто світопорядку після 1945 року.

На думку Кіссінджера, гаряча фаза російсько-української війни затягнулася, людські жертви та втрати від санкцій впливають на глобальну економіку. відтак саме Київ, але чомусь не Москва, мусить першим піти на перемовини й принагідно погодитися на вимоги кремлівського бункерного щура.

В уяві таких авторитетів, чия зірка давно згасла, Україна досі – "друга Фінляндія". Тобто, умовний міст між Сходом (росією) та Заходом (Європою), який використовують усі для власних потреб.

У зв'язку з вищевикладеною позицією, американський дипломат-пацифіст переконаний, українці, як колись фіни, повинні поступитися своїми землями (у першу чергу Кримом, Луганщиною і Донеччиною – прим. ред.) заради глобального миру та, ймовірно, певних дивідендів від заробітку на посередництві між російським і західним блоками. Але Кіссінджер, як і європейські путінферштеєри (Еммануель Макрон, Олаф Шольц, Сильвіо Берлусконі та інші – прим. ред.) відверто лукавить.

Чому так? – Усе просто: тієї Ялтинської системи не лишилося!

Немає соціалістичного блоку, немає СССР, немає розділених навпіл Німеччини та В'єтнаму, немає навіть Китаю як молодшого партнера США, який виріс на звіриній ненависті до Совєцького Союзу. Пригадаймо хоча б війну за прикордонний острів Даманський на Уссурі у 1969 році.

Сам Кіссінджер, можливо на старості літ, певно забув, що для того, аби Фінляндія відмовилася від Війпурі та всього Карельського перешийка, а також полярного регіону Петсамо, її попередньо довелося примусити на полі бою. За підсумками Другої світової війни переможці дали всього 2 виходи для переможеної північноєвропейської країни: цілковита капітуляція за німецьким зразком і входження до складу СССР як нової совєцької республіки чи все ж збереження національного суверенітету, але під зовнішнім управлінням із Кремля; фіни обрали останнє.

Україна, станом на кінець травня 2022 року виглядає в явно кращому положенні, ніж Фінляндія влітку 1944 року. За нашими спинами – величезна військово-фінансова і гуманітарна підтримка багатьох країн колективного Заходу, перш за все Польщі, Великої Британії та США.

А ще, ми не здалися і за жодних обставин не будемо здаватися на поталу одвічному здичавілому ворогу зі Сходу чи на потребу окремих зацікавлених осіб із-поміж американського та європейського глумливого істеблішменту, радих торгувати на крові й смертях тисяч українців. Бо наша війна з росією має екзистенційний характер!

Вона приречена на перемогу тільки однієї зі сторін. Оскільки окупанти заперечують саме існування українців як нації, а України – як окремої самостійної держави, тож і вибір у такій ситуації очевидний: або загинути, або здолати навалу і запропонувати світу нову (аж ніяк не Ялтинську) систему безпеки на умовах Києва.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що західні ліваки та ліберали вимагають від своїх урядів примусити волелюбну українську націю капітулювати перед московитськими нелюдами. Проте вони мають іти вслід крейсеру "Москва".

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Економіка
Ще один випадок залежності, здавалося б цивілізованого і назверх демократичного, Західного світу від корупційних грошей Кремля.
02 грудня, 18:12
Світ
Дарма, що поки в Генеральній асамблеї Організації об'єднаних націй і невідомо за яку конкретно суму валютних коштів...
15 листопада, 18:09
Опінії
"Трамп навалял питуну трюнделей, которых питун спокойно проглотил".
04 листопада, 15:34
Опінії
Лідерові світового розмовного жанру до справжньої політики, не кажучи про совість, як на Говерлу рачки.
04 листопада, 11:27
Світ
У підчерев'ї ресурсної федерації московії триває підкилимна гра. Тегеран і Анкара борються за право першості впливу на стратегічний регіон.
21 жовтня, 17:23