У Котелевському районі замість розгалуженої мережі шкіл з'являться опорні гімназії та ліцеї

ПОЛТАВА
06 червня, 10:10
У Котелевському районі замість розгалуженої мережі шкіл з'являться опорні гімназії та ліцеї

Впровадження реформи в галузі освіти передбачає скорочення шкіл і оптимізацію бюджетних витрат на них.

Про це йшлося на нараді голови Котелевської районної державної адміністрації за участю голови районної ради та голів територіальних громад, яка відбулась 2 червня.

За словами чиновників, вже з нового навчального року термін "школа" не використовуватиметься, а самі заклади пройдуть реорганізацію і перейменування відповідно до ухваленого у січні поточного року закону "Про повну загальну середню освіту".

Так, 5-9 класи Котелевського району об'єднають в опорні заклади й називатимуться гімназіями, а профільні 10-12 класи – перетворяться на ліцеї, що функціонуватимуть відокремлено.

«Ліцеї відкриватимуться тільки у тих населених пунктах, де є 50 тисяч мешканців і матимуть обласне підпорядкування. Необхідно створити один ліцей на весь район задля доступності молоді до повної загальної середньої освіти», – підкреслила завідувач сектору освіти та молоді райдержадміністрації Інна Назарко.

Малокомплектні заклади, в яких у 1-9 класах будуть навчатися менше ніж 30 школярів, зазнають оптимізації з метою ефективного використання бюджетних коштів.

Читайте також:
Абітурієнти з окупованих військами РФ грузинських територій будуть зараховані до вищих навчальних закладів країни без обов'язкових іспитів.
07 липня, 10:32
Міністр освіти поки не уявляє, як першокласники зможуть піти в школу дистанційно
04 липня, 16:50
Випускники шкіл за бажанням можуть скласти ДПА у формі ЗНО.
17 червня, 12:35
Абітурієнти можуть вступити майже до 100 закладів.
02 червня, 18:09
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
У Бахмуті відбулась зустріч офіцерів командування Збройних сил України з представниками місцевих органів влади та педагогами району.
23 травня, 15:58