У кожного диктатора має бути свій останній Рубікон

ІСТОРІЯ
30.10.2022, 20:30
У кожного диктатора має бути свій останній Рубікон

Цілком очевидно, що Владімір Путін завершить земну путь, якщо не у калюжі власної сечі, то з простріляною скронею. Його кінець близько...

Як ви думаєте, коли Адольф Гітлер програв війну? Одні скажуть, що під Сталінградом, інші, – що на Курській дузі чи ще під Москвою.

Дехто піде далі й ствердить, що поразка Гітлера відбулася у той момент, коли замість наступу на Москву, його війська змушені були повертати на Південь заради взяття Києва. Через цю дурість він і не взяв Москву.

Все це – обивательські розмови від яких добряче відгонить совкодрочерством. Один дослідник доводив, що Гітлера прирекло те, що він не зміг змусити до миру Англію...

А я як фаховий історик скажу, що Гітлера згубив союз зі Сталіним! Він міг би до скону варити воду в Європі та стати героєм-рятівником Заходу від більшовизму, ким себе і позиціював.

Міг би закінчити війну в Москві, а Сталіна удавили б соратники десь за Уралом. Ленд-ліз пер би йому, а червоноперим американці хіба що кораблі топили б.

І простили б йому і Голокост, і репресії заради такого діла... Так ні! Поліз в обійми до вусатого гівнюка заради Польщі і всьо!

Спалили десь в ямі та став втіленням зла для всього світу, а звір, вдесятеро страшніший. Ну, таким вже став героєм-визволителем, що йому пів Європи згодували й не хекнули.

А от коли програв бункерний Ху*ло? Та ще у 2014! Все подальше – розтягнена у часі агонія після кривавого Рубікону на київському Майдані.

Автор – Олександр Писаревський, ветеран АТО/ООС і боєць підрозділу Територіальної оборони міста Дніпро

Читайте також:
Історія
8 років тому від постійних російських артилерійських обстрілів завалилася диспетчерська вежа міжнародного летовища у Донецьку.
16 січня, 17:00
Історія
Вигравати бої українці завжди вміли, а от політика і дипломатія давалися дуже важко. Яскравим прикладом є Конотопська перемога...
12 січня, 08:18
Новини
Колишнього голову СБУ Володимира Радченка поховали на Байковому цвинтарі
06 січня, 10:55
Історія
1 січня 1909 року у селі Старий Угринів народився Провідник Організації Українських Націоналістів (Революційної) Степан Бандера.
01 січня, 12:01
Історія
28 грудня 1943 року розпочалося примусове виселення корінного ойрат-калмицького народу з приволзьких і придонських степів на Сибір.
28.12.2022, 21:34
Політика
На вимогу ініціативної громадськості міська влада Дніпра таки вирішила прибрати з вулиць пам'ятники російським і совєцьким діячам.
27.12.2022, 10:15