У кожного диктатора має бути свій останній Рубікон

ІСТОРІЯ
30.10.2022, 20:30
У кожного диктатора має бути свій останній Рубікон

Цілком очевидно, що Владімір Путін завершить земну путь, якщо не у калюжі власної сечі, то з простріляною скронею. Його кінець близько...

Як ви думаєте, коли Адольф Гітлер програв війну? Одні скажуть, що під Сталінградом, інші, – що на Курській дузі чи ще під Москвою.

Дехто піде далі й ствердить, що поразка Гітлера відбулася у той момент, коли замість наступу на Москву, його війська змушені були повертати на Південь заради взяття Києва. Через цю дурість він і не взяв Москву.

Все це – обивательські розмови від яких добряче відгонить совкодрочерством. Один дослідник доводив, що Гітлера прирекло те, що він не зміг змусити до миру Англію...

А я як фаховий історик скажу, що Гітлера згубив союз зі Сталіним! Він міг би до скону варити воду в Європі та стати героєм-рятівником Заходу від більшовизму, ким себе і позиціював.

Міг би закінчити війну в Москві, а Сталіна удавили б соратники десь за Уралом. Ленд-ліз пер би йому, а червоноперим американці хіба що кораблі топили б.

І простили б йому і Голокост, і репресії заради такого діла... Так ні! Поліз в обійми до вусатого гівнюка заради Польщі і всьо!

Спалили десь в ямі та став втіленням зла для всього світу, а звір, вдесятеро страшніший. Ну, таким вже став героєм-визволителем, що йому пів Європи згодували й не хекнули.

А от коли програв бункерний Ху*ло? Та ще у 2014! Все подальше – розтягнена у часі агонія після кривавого Рубікону на київському Майдані.

Автор – Олександр Писаревський, ветеран АТО/ООС і боєць підрозділу Територіальної оборони міста Дніпро

Читайте також:
Полтава
Кожен нарід має власних національних героїв. Але є такі постаті, що єднають різні нації, навіть не сусідні, лиш одним своїм потягом до волі.
11 лютого, 19:28
Історія
Для Організації Українських Націоналістів нація була передусім, а от Бог і релігія мали другорядне значення. Свобода волі вважалася даром.
11 лютого, 07:13
Життя
Поблизу села Мигія на Миколаївщині розташувалися дві прісні водойми. Одна — стрімкий, природний водотік, інша ж — безтурботна і нерухома.
04 лютого, 21:40
Опінії
Пам'ятаймо, Москва як ніхто вміє ділити, щоби нищити! Особливо підступно цю тактику вона вчиняє віками щодо волелюбного українського народу.
03 лютого, 20:30
Історія
22 січня 1919 року у середмісті Києва було доволі гамірно й по-святковому тепло. На вулицях майоріли синьо-жовті стяги, натовп чекав дива...
22 січня, 07:12
Історія
Нинішня влада України у цілому і Львова зокрема не розшукує прізвища і нащадків каральних служб СССР. Вони й досі тут, чекають на Москву.
06 січня, 20:30