У Кременчуці фронтовики вчать містян давати відсіч окупантам

ПОЛТАВА
01 лютого, 14:18
У Кременчуці фронтовики вчать містян давати відсіч окупантам

Російська воєнна агресія проти України затягнулася на довгі 10 років. Скільки ще триватиме наш народний спротив ворогу — нікому невідомо.

У зв'язку із загрозою відсування окупантами фронту на захід, на Полтавщині відновили бойові вишколи для цивільних. Так, зокрема, у Кременчуці курс базової військової підготовки на базі НТЦ-12 ініціювали військовослужбовці із ДФТГ-12.

Зі слів організаторів, перший тиждень вишкільного курсу буде присвячений безпечному поводженню зі зброєю, ознайомленню із базовим спорядженням та засобами індивідуального бронезахисту. Кількість учасників обмежена.

До уваги охочих! Зголошуватися на КБВП «Весна 2024» можна шляхом реєстрації, яка відбувається за наступним посиланням: tinyurl.com/4xwn434b.

Між тим, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, як після 24 лютого 2022 року громадяни Фінляндії поповнили волонтерські організації в Україні. Деякі навчають наших захисників бити окупантів.

У Кременчуці фронтовики вчать містян давати відсіч окупантам_1
Читайте також:
Війна
На одному з військових полігонів Міністерства внутрішніх справ України посилено тренують майбутніх фронтових снайперів.
26.06.2022, 18:00
Війна
Добровольці Миколаївщини опановують тактику потенційних дій у глибокому тилу російських окупаційно-терористичних загарбників.
20.06.2022, 07:56
Війна
Поки на Сході та Півдні українські захисники успішно стримують навалу російських окупантів, на Заході готують свіжі сили для ротації.
09.06.2022, 07:56
Полтава
Нещодавні ракетно-дронові удари московитів по енергетичній системі Україні змусили чиновників звернути увагу на критичну інфраструктуру.
08:09
Полтава
Досвідчені люди, які із року у рік добувають живильну рідину, знову заполонили ліси та лісосмуги. Важливо не нашкодити березам.
12 квітня, 14:52
Полтава
Підлеглі Філіпа Проніна навідалися до Глобинської громади. Так влада турбується про сільгоспвиробників, які наповнюють бюджет Полтавщини.
12 квітня, 08:21