Решетилівська молодь вчиться боронити Україну від загарбників

ПОЛТАВА
23 травня, 06:02
Решетилівська молодь вчиться боронити Україну від загарбників

Учасники бойових дій, які пройшли горнило фронту, вишколюють зростаюче покоління українців. Наші діти мають бути готові до найгіршого.

Саме із метою навчити підлітків правильного поводження зі зброєю у Решетилівці започаткували постійні навчання. Фотозвіт із вишколу у громаді оприлюднила пресслужба органу місцевого самоврядування.

Під наглядом інструкторів і досвідчених військовослужбовців Сил оборони України учні 11-х класів закладів освіти тренувались на дронах, пройшли стройову, тактичну і вогневу підготовку. Також відпрацьовувано надання домедичної допомоги.

«Вишкіл для старшокласників громади та учнів Професійного аграрного ліцею імені Івана Боровенського організовано із метою формування у здобувачів освіти життєво-необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України. Особливо в умовах надзвичайних ситуацій, а також оборонної свідомості, готовності до національного спротиву, розуміння значущості військової служби, мотивації до набуття необхідних компетентностей у сфері безпеки й оборони», — заявили у Решетилівській міській раді.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла про те, як добровольці Миколаївщини опановують тактику потенційних дій у глибокому тилу окупаційно-терористичних сил РФ. Наші захисники здобувають цінні навички.

Решетилівська молодь вчиться боронити Україну від загарбників_1
Читайте також:
Полтава
Російська воєнна агресія проти України затягнулася на довгі 10 років. Скільки ще триватиме наш народний спротив ворогу — нікому невідомо.
01 лютого, 14:18
Війна
На одному з військових полігонів Міністерства внутрішніх справ України посилено тренують майбутніх фронтових снайперів.
26.06.2022, 18:00
Війна
Добровольці Миколаївщини опановують тактику потенційних дій у глибокому тилу російських окупаційно-терористичних загарбників.
20.06.2022, 07:56
Війна
Поки на Сході та Півдні українські захисники успішно стримують навалу російських окупантів, на Заході готують свіжі сили для ротації.
09.06.2022, 07:56
Полтава
Міський центр позашкільної освіти «Академія майбутнього» має власне укриття. Від нині там ховатимуться у разі ракетної загрози.
вчора, 19:12
Полтава
На мармурових постаментах сонцесяйні обличчя чотирьох мужніх Воїнів. Вони без слів звертаються до земляків із закликом не спиняти боротьби.
вчора, 06:06