У Кременчуці заїжджий росіянин поширював кремлівську пропаганду

КРИМІНАЛ
13 лютого, 21:42
У Кременчуці заїжджий росіянин поширював кремлівську пропаганду

Чоловік закликав до повалення конституційного ладу в Україні. Тепер йому загрожує обмеження волі на строк від 8 років із конфіскацією майна.

Результатами досудового розслідування поділилася пресслужба Полтавської обласної прокуратури. З'ясувалося, що впродовж квітня 2022 — червня 2023 років у забороненій в Україні соціальній мережі підозрюваний  розміщував публікації із закликами до зміни державної влади.

Мешканець Кременчука російського походження також поширював матеріали, в яких возвеличувалися «подвиги» окупаційно-терористичного контингенту РФ. Це підтверджено судово-лінгвістичними експертизами спільно зі Службою безпеки України.

За твердженням прокуратури зловмисник публічно звинувачував вище керівництво нашої держави у «злочинах проти людяності» та героїзував російських загарбників. Просував ворожі наративи у соцмережах, виправдовував збройну агресію РФ і воєнні злочини рашистів.

Окремо уточнюється, що досудове слідство завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Фігуранту загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном 8 років з конфіскацією майна згідно із частиною 2 статті 109, частин 2, 3 статті 436-2 Кримінального кодексу України.

А тим часом, як раніше повідомляла медіаагенція  «Останній Бастіон», слуги українофоба Олега Татарова у мантіях судять учасника Революції гідності Івана Бубенчика. Регіонали прагнуть реваншу.

Читайте також:
Кримінал
Власники паспортів із двоголовою куркою — не бажані гості в азійській монархії. Їх відловлюватимуть і каратимуть за кожне порушення.
06 червня, 08:20
Полтава
Комусь війна і захист України від зовнішнього ворога на фронті, а комусь у тилу непогано живеться. Дерева нищать, кишені від грошви пухнуть.
03 червня, 12:36
Кримінал
Засуджений за передачу окупантам даних про розташування наших захисників житель Слов'янська, відсидить лише 8 років. Він визнав свою вину.
17 квітня, 07:01
Кримінал
За минулий тиждень організована злочинність під стягами ісламу завдали одразу трьох ударів. Північ країни небезпечна для відвідування.
11 березня, 08:27
Кримінал
У Лондоні прямо із вуличного стовпа на очах юрби вкрали одну із робіт художника Бенксі. Середня вартість його творів — від $30-50 тисяч.
24.12.2023, 12:04
Кримінал
Навіть на вільній від окупації території України знаходяться особи, які свідомо співпрацюють із ворогом. Росіяни цим активно користуються.
16.10.2023, 17:47